Prantsuse Polüneesia reisi pildid - märts 2008

Valik pilte 7.-23. märtsini toimunud reisist Prantsuse Polüneesiasse:

Tahiti pildid http://fotoalbum.ee/photos/ixxx/sets/410551

Moorea pildid: http://fotoalbum.ee/photos/ixxx/sets/411135

Bora Bora pildid: http://fotoalbum.ee/photos/ixxx/sets/411141

NB! Kuna ma ei võta fotondust eriti tõsise hobina, siis pole siit mõtet otsida kunstilisi pilte, samuti pole mõtet iriseda kompositsiooniliste või tehniliste vigade pärast - pildid on pelgalt meeleolu edasiandmiseks.

1
234

Kas käisite seal mõne reisifirma reisiga või ise planeerisite kõik?

0
0

Need pildid väga ilusad.

0
0

Mis lennufirmaga te sinna lendasite? Ise olen vaadanud, et kõige reaalsem on vist Air France.

0
0

Planeerisin kõik koos reisifirma abiga. Ikka oma soovide kohaselt ja vastavalt rahakoti paksusele. Paketireisidest üritan hoiduda, aga reisid tellin alati läbi reisibüroo, kuna nii on mugavam ja nii on ka keegi, kes vastutab. Ütlen ausalt, et määravat hinnavahet pole ka märganud, kuigi on levinud arvamus, et ise kõike bronnides saab palju odavamalt.

0
0

Tjahh...sealkandis on isegi fotovõhikul keeruline väga koledaid pilte teha

0
0

Tallinn-Helsinki-Paris "Finnair'ga" "Finnair" sai valitud sobiva lennuaja, mitte hinna tõttu. Paris-LA-Papeete "Air Tahiti Nui'ga". "Air Tahiti Nui" = suht uued lennukid + minu kogemuste parim teenindus lennu ajal. Hind tuli üle kolmandiku odavam, kui "Air France'ga" oleks tulnud. Väga positiivne kogemus.

0
0

lisasin Bora Bora albumisse pilte juurde...loodan, et meeldivad

0
0

ilusad pildid, aga paistab nagu ilm oleks tihti pilves olnud? meie káisime seal eelmise aasta septembris, siis oli kúll vága páikseline, vaid úks páev oli pilves ja sadas. igatahes pilte vaadates hakkas lausa kade - tahaks niivága tagasi:)

mina kúll Air Tahiti Nui't ei kiida, aga noh kohale ta viis:) ja see on vast kõige olulisem.

0
0

Mis sellise lennu maksumus Pariisist sinna tuli?

0
0

Air France´i algusega Saksast (pilet osta aga nt. UK lehelt).

0
0

Ilm oli tõesti mõningal määral pilves, kuid kogu 17-päevase reisi jooksul põlesime nii ära, et praegugi koorub veel 3. kiht nahka, kuigi sai pidevalt kasutatud 20-faktoriga päikesekaitseid.

Tegelikult oli seal pidev nö vahelduv pilvisus. 4-l päeval oli ka vihma, kuid need hood kestsid max 20-30 min.

Valisin teadlikult nn low season'i (ńov-apr). Hinnatase on ju niikuinii hullumeelne, vähemalt lennu ja ööbimise pealt sai kindlasti võitu. Märts on tegelikult juba suht kuiv sealkandis.

BTW - ei oska kommenteerida - Air Tahiti Nui oli väga hea. Mul on hoopis olnud negatiivseid kogemusi Air France'ga.

0
0

Edasi-tagasi ots - 18000.- EEK per kärss. Kusjuures ma olekski läinud võib-olla Air France'ga, aga siis oleks mul ajagraafik nihu läinud või siis oleks mingid 25 kilosed piletid pidanud ostma. Nüüd aga olin alates Tallinnast Papeeteni lennujaamades 5 tundi, tagasi tulles tiba kauem - minu jaoks super. Järgmine kord valmistun paremini ja võtan Business Class'i. Lennu ainus miinus oligi ainult minu gabariitide probleem (195cm ja 130kg).

0
0

Me muidu vaatasime ka esialgu Air France edasi-tagasi pileteid, odavaim variant, mis sobis oli kuskil 25 000, aga valisime lõpuks hoopis Air New Zealandi RTW piletid 19 000 eest (ainult siis sel LA-Papeete lennul oli vedajaks Air Tahiti Nui). Lisaks Tahitile olid peatused LAs, Aucklandis ja Hong Kongis.

Tegelikult on vist páris vásitav úhe jutiga Tallinnast Tahitile sõit - kokku ju úle 20h lendamist pluss váhemalt 2 lennujaama...

Mul kuidagi õnnestus isegi nahk selga játta:) aga páike oli kuum kúll. Hinnad on seal tõesti páris kallid,

0
0

See ühe jutiga sõit on nö 2 otsaga asi. Järgemööda lennuaega oli tõesti pisut liiga palju, kuid samas sai kiirelt ja kompaktselt sihtpunkti ning seal oli võimalus siis lestad välja sirutada ja lebot lasta. Samas lähema poole aasta jooksul sarnast trippi küll ette ei viitsiks võtta.

0
0

Väga ilusad pildid, aga päriselt on seal kõik veel ilusam:). Olen ise ka kõigil neil saartel käinud. Milline neist lemmikuks sai ja kas Tahiti pärli ka kaasa tõid?

0
0
1
234
Lennupakkumised
Reisikaaslased