Prantsusmaa - mobiilne internet

Sõidame autoga paar nädalat mööda frantsuaade maad ja sooviks hotellide otsinguks kasutada mobiilset internetti. Ehk, peaks siis tõenäoliselt sõlmima lepingu mõne kohaliku operaatoriga sim kaardi saamiseks. On ehk keegi olnud samas olukorras ja oskab soovitada kuidas toimida ja millist operaatorit valida.

EMT pakub ju ka oma SIM-ga GPRS-sidet. Lisaseadme nimi on Globetrotter. Võib-olla on ka juba midagi uuemat olemas. Ise olen seda kasutanud Soomes, Taanis, Prantsusmaal (Bouygues Telecom), Itaalias, Hollandis ja USA-s ja olen üldiselt rahul. Uuri enne ikka kohapealt.

0
0

...heade soovituste eest aga siinsed variandid vaatasin ma enne postitamist juba üle. Mul on olemas nii EMT sim, kui ka leping ja samuti seade kuhu see kaart sisse käib. Küsimus on siiski selles, et kas on mõtet maksta seda 59 krooni megabaidi eest + roamingutasu, kui äkki kohapealt odavamalt saab.

0
0

Paljudel mobiilioperaatoritel on omad paketid, millega on soodne netis kâia. Minu mâletamist môôda on parim pakett Orange'il, kahjuks ei mâleta ainult, kas seda ka ettemakstava kaardiga pakutakse.

0
0

Bouygues Telecom'ga oli vist odavam, kui 59.- EEKu, aga ok. Lihtsalt mugav on igal pool ühe jubinaga hakkama saada. Kallim - jah, seda kindlasti, aga lihtsalt meili vaatamiseks pole hullu. Ei pea ju välismaal lubama 12 megapikselisi pilte oma postkasti lipsata. Hotellide otsing ei tohiks ka olla kuigi megabaidimahukas. Loomulikult, kui tahta võrgus surfata ja foorumites, reitides ja orkutites pilte vahtida, siis läheb üsna kirveks, aga ega siis Orange'ga ka eriti odav ole.

0
0

otsite? Hotelli? Mobiiliga? Aga Garmin näitab ju ometi hotellid ka ära? Pane marko polo reisijuht ja näitab restorani hinnad ka lisaks:) Või sain jälle millestki valesti aru?

1
0

Soov kasutada Prantsusmaal 1kuu mobiilset internetti. Vaja oleks siis micro SIM IPad-ile. Vaatasin erinevaid operaatoreid ja nagu aru sain, siis ilma täiendavate kohustusteta maksab asi umbes 25€ kuus? Äkki keegi oskab soovitada millist operaatorit valida? Reisin Alsace, Rhöne, Provence ja Cote D´Azuri piirkondades.

0
0

Valida on SFR, Orange ja Simyo minu teada. Kaks esimest tuntuimad, viimane üpris kiires arengus hetkel. Minu tänane SFR-i mobiilse interneti seadme hankimine õnnestus. Lõpuks ometi. Niisama lihtsalt see muidugi ei käinud, et külastan suvalist kontorit, viis minti ja jubin käes. Pidin esitama oma fra panga andmed, ette näitama pangakaardi ja isikut tõendava dokumendi (ID-kaardi esitamine läks kuidagi läbi, aga parema meelega oleks tahetud näha passi). Nii et jahh, mul algas neti hankimine siiski pangakonto tegemisest ja see omakorda algab elukoha olemasolust Prantsusmaal. Loodan, et Remsul läheb libedamalt.

0
0

Tänan info eest! Eks, kui ei õnnestu, siis katsun kohaliku WiFi võrkudega läbi ajada.

0
0

Peatselt minek Korsika saarele matkama ning sooviksin enne matka hankida oma telefoni 3G/4G interneti. Kas keegi on viimasel ajal mobiilset internetti Prantsusmaal kasutanud? Navi kirjutas, et tahavad Prantsusmaa panga andmeid, aga kas on võimalik ka ilma pangakonto olemasoluta hakkama saada?

0
0

et kasutada mobiilset interneti mingiks a la otsinguks, pole minu arust üldse kohalikku SIM-kaarti vaja! Euroliidus on nett juba nii odav, et sa ei kasuta päevas 5 eurigi ära (kui muidugi ei taha oma FB kontot reisipiltidega üle ujutada)! suuremamahulised otsingud võite teha sellistes kohtades, kus tasuta wifi on: kohvikud, bensukad, eelmine hotell jne. Ärge ajage oma elu keeruliseks! :)

1
0

7EUR päev, kui vaja tööasju ajada, jääb väheseks.Kasutan samuti bensajaamu ja muid vaba WIFIga kohti.

0
0

Prantsusmaal Orange operaatoril on "Lets Go" admeside sim kaart selle jaoks. Maksab paar senti alla 15 euro ja kaasa saab sellega 2 gigabaiti mahtu 4G (ka 3G ja 2G) võrgus. Sim kaardi saab panna wifi ruuterisse, tahvel arvutisse jne. Orange poes küsitakse vaid dokumenti (id-kaart, pass) ja elukohta. Suvalise hotelli andmed sobivad suurepäraselt. Lisa saab laadida andmemahtu 20eurot-2Giga (kehtib 1 kuu), 10eurot-1Giga (kehtib 1 kuu)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased