Priceline.com tulemused nähtamatud ?

Priceline.com asjast on siin ka teistes kommentaarides juttu olnud, kuid nendest ei selgu paraku üks asjaolu. Nimelt - kas ma olen Priceline.com olemusest õigesti aru saanud, kui väidan, et nende kaudu võid küll saada väga soodsa hotellipakkumise, kuid tulemus on siis n.ö. loteriimajutus ehk siis selle hotelli nime, mis mulle "osaks langeb" enne tasumist ma ei näe (ja seega võib sattuda ka üsna ebameeldiv hotell) ?

1
2

On küll nii, aga korraliku strateegiaga saab "ebameeldiva" hotelli otsa kukkumise võimalust miinimumini kahandada. Selleks: 1) alusta kõige kallimast linnaosast, minimaalse hinnaga (30 taala) ja kõige kõrgemast tärnist (****). Tõenäoliselt ükski hotell õnge ei lähe. Järgmistes voorudes sõltuvalt sellest, kas pead olulisemaks hinda, piirkonda või tärne: 1) vähenda tärne, 2) lisa soovitud piirkonnale mõni naaberpiirkond, 3) tõsta hinda, või 4) kombinatsioon eelmistest.

40 taalaga peaksid kesklinna kõrval 2-3 tärnise kätte saama küll, välja arvatud üksikud suurlinnad nagu NY ja Chicago.

Meeles peaks pidama, et üliodava hinnaga kõrgklassihotellis kaasnevad muud kulutused. Nt eelmisel suvel sain Chicagos alllinnas ülisoodsa asukohaga viietärnisesse 40 taalaga, aga hommikusöök kallite hotellide hinnas ei sisaldu ning autoparkimistasu oli 49 taala päevas! Võrdluseks, kahetärnises on söök alati sees ja parkimine tasuta. Lõpetuseks: USA-s võrdub kaks tärni suurema osa Euroopa 4 tärniga.

0
0

See on nii, et:

  • Valid ise linnaosa
  • Valid ise hotelli tärnide arvu
  • Valid ise hinna, mille oled nõus maksma antud piirkonna ja tärnide arvuga hotelli eest

ja kui hind sobis siis ongi booking kehtiv ja alles siis saad teada hotelli nime aga nagu Priceline väidab, siis teevad nad koostööd ainult tuntud hotelli kettidega jne.

Super abiks on see foorum nii Priceline'i kui Hotwire'i puhul:

http://www.betterbidding.com/

Hotwire seisneb selles, et näed ette ära hotelli iseloomustuse, piirkonna ja ette määratud hinna aga samuti hotelli nime ei näe, erinevus tavaliste saitidega on see, et hotelli nime ette ei tea ning erinevus Priceline'iga see, et ise hinda määrata ei saa ehk siis hind on ettemääratud, kuid soodsam kui tavaliste saitide puhul (nagu expedia jne.)

0
0

Teadjad andke teada kas vastab tõele , et Pricelinest saab osta ainult Ameerika krediitkaardiga või ei, sest kodulehel annab valida aadressina ainult USA ja Canada elukohta.

0
0

Ei ole tõsi. Krediitkaardi andmeid sisestades (rubriigi My Profile / Payment Information'i all) näete helesinises kirjas "Address outside US/Canada". Klõksa seda kirja. Ilmub kast County/Region. Kirjuta sinna Estonia. Kui kasutate mõne teise riigi kaarti, siis samal leheküljel on juba olemas kast suuremate Euroopa ja Ladina-Ameerika maade nimedega.

0
0

Juhul kui krediitkaarti ei ole võite USA-s kohapeal osta VISA deebetkinkekaardi. See tuleb 50 kuni 500 taalaga laetult. Ka sellega peaks saama maksta (proovinud ei ole).

0
0

Seda vastust just ootsingi, proovin järele.

0
0

Kuidas on aga lood sellega, et kui vara võiks neid pakkumisi teha? kui ööbimine plaanis alles pooleteise kuu pärast kas siis on mõistlik praegu juba proovida ? Kuidas see süsteem töötab? kui keegi annabki selle hinnaga kas siis pärast taganemisvõimalust polegi ja millal selle hotelli siis lõpuks teada saab, kuhu lähen?

0
0

Kuu-poolteist enne ööbimist on päris sobiv aeg alustada, aga kiirustada pole mõtet, sageli saab parima hinnaga nädala-kaks ennem tähtaega. www.biddingfortravel.com võib ka uurida hindade levelit.

Mulle Priceline meeldib, sealt saab viietärnihotelle uskumatult mõistlike hindadega, eriti praeguse kriisi ajal. Muidugi peab arvestama, et Priceline klientide jaoks reserveeritakse kõige kehvemad toad (rohkem müra, vahel renoveerimata jne, ntx Amsterdami Krasnapolsky 5tärnikas). Kui tegemist on korporatiivse ketihotelliga, siis peaks kindel standard olema siiski tagatud.

0
0

kui hakkan konkreetset bid`i tegema, siis küsib süsteem uuesti kõiki andmeid krediitkaardi kohta ning seal enam valikut ei anna - ainus võimalus home countryle on US/canada, muud zip-koodid ignoreerib. mõni nipp v jääb mul midagi kahe silma vahele?

0
0

mina panin lihtsalt state usa ja zipi 6666. Aadressi osas on ikkagi mul olemas õige aadress ja riik eesti. Ma ei usu et sellest miskit probleemi on.

0
0

igatahes täna proovisin miami hotellide koha pealt ja no ytleme nii, et kuni $60 proovisin ja ei tulnud mitte midagi, isegi kahe tärni juures. Eks ma yritan enne reisi vist pisut, praegu vist liiga vara siiski.

0
0

Soovitan kasutada ikkagi http://www.betterbidding.com/ saidil asuvaid biddimis strateegiaid. Üldiselt käib see nii, et kui New Yorkis soovid 4* hotelli siis saad vist rebid tsoone kasutades ühel päeval päris palju pakkumisi teha, kui normaalselt priceline lubab teha ühe pakkumise 24h jooksul.

Rebid tsoon tähendab siis seda, et kui soovid hotelli näiteks Midtown East piirkonnas, siis teed esimese pakkumise 4* Midtown East, kui ei õnnest siis järgmisena valid Midtown East + mingi tsoon kus polegi 4* hotelle, näiteks Midtown East + Brooklyn, siis saad uue pakkumise teha ja hirmu pole et saad hotelli Brooklynisse kuna seal pole lihtsalt 4* hotelle... jne.

Ja BetterBidding väidab, et pole kindlat valemit, et kas peaks varem või hiljem bookima, kuigi tundub et enamus inimesi seal foorumis siiski teeb pakkumise nädal-kaks ette max.

Ja kui sinu bid võidab on booking confirmed ja non-refundable ehk siis vahetada ega tühistada ei saa

0
0

"Kuidas on aga lood sellega, et kui vara võiks neid pakkumisi teha? kui ööbimine plaanis alles pooleteise kuu pärast kas siis on mõistlik praegu juba proovida ?"

Kuu varem bronni teha on ikka ilmne ülepingutamine. Mina sooritan oma Priceline'i toimingud tavaliselt kaks päeva enne ööbimist, sageli alles eelmisel päeval. Nt aastavahetuseks hotelli Indianaapolises panin kinni vaid üks õhtu varem, s.o. 30. detsembril. Sain 4* 50 taalaga. Ebameeldiva lisatasuna veel parkimise eest 14 taala. Oleks läinud 3*-sse, oleks hind odavam, parkimine tasuta ja hommikusöök ka veel otsa.

0
0

Kas perega (4 inimest) hotelli broneerides on mõtekam siiski brobeerida 2 tuba, kuna Priceline vastuvõetud hinna puhul teatab järgmisel lehel, et antud broneering garanteerib majutuse kuni kahele inimesele standard toas. Ning lisaks teatab, et kaks queen voodit, kaks king size voodit, suitsuvaba ruum jms tuleb endal ise täpsustada hotteliga suheldes peale seda, kui broneering on fikseeritud ja saad teada hotelli nime. Tundub, et kindla peale minek oleks ikkagi kahe toa broneerimine. Olgugi, et üsna levinud on USA-s just kahe laia voodiga toad, kuid kindel selles ei saa ju olla. Ja seda enam, et olles nüüd üsna palju hotellipakkumisi ja Priceline vähempakkumisi võrrelnud, tuleb välja, et kahe toa hinna kokku saab Priceline vähempakkumise kaudu üldjuhul isegi soodsamalt, kui näiteks tavaotsinguga ühe toa hinna.

0
0

Kas on minul midagi viga või on siin kahvad seletajad, aga vot ei õnnestu see eesti kaardiga maksmine. Küll on Zip vale küll ei ole eelregistreeritud kaarti kuskilt võimalik valida jne ... tehke keegi puust ja punaseks. See väide, et kasutada USAt Zipiga 6666 ei pea paika, kuna seda osariiki ta ka ei aktsepteeri.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased