Pühapäev. Lahkumine

Viimane hommikusöök. Tom jääb ilma loodetud jogurtist. Jätame kelnerile 6 poolikut dinaari nagu Finnmatkat rohelises piiblis kirjas oli. Edasi läksime oma viimast väikest raha kulutama. Asi lõppes jälle kauplemisega. Ühe korra jäime üldse kaubast ilma. See ei ole tavaline, aga me kauplesime ka nii nõmedalt. Lõpuks saime teisest poest 2 väga lahedat eebeni-neegrit 100 FIMi eest. Ostsime ühe raamatu Tuneesia kohta ja nägime lähedalt ehtsat kõrbepapudega kaamlit.

Enne järjekordset rabandust jõudsime hotelli siestatama ja pakkima. Raha on täitsa null, otsustasime koristajad jootrahast ilma jätta ja need 5 D sõime-jõime lihtsalt maha. Piinlik.

Tegelikult on rahaga veel selline jama, et meil on 39 FIMi. Aga kulud on 40 FIMi ( kõrvaklapid lennukis 10 , Vanta-Sadam bussipiletid 30 FIMi). S.t. puudu on tervenisti 1 FIM. Näeb, mis hommik toob.

Eestis

Ilm on külm. Oleme masendatud magamata ööst ja sellele järgnenud laevatäiest õllestest sommidest ( esmaspäeva hommikul ?!). Selle puudujäänud 1 FIMi ostsime ühtedelt eestlastelt. Fotod reisist ebaõnnestusid. Tagasi läheme kindlasti. Vaatamata jäi lõuna piirkond ja järgmine kord tuleks minna hiljem , siis on jahedam.

Ma pole veel käinud kuid varsti lähen. Mind huvitab see,et kui soe merevesi on. Kas ikka meres ujuda saab? Kui soe seal umbes on? Kui keegi on seal käinud, siis palun vastake mulle.