Puerto Rico ilmad

Kas keegi teab, millised on Puerto Ricos ilmad märtsi lõpus-aprilli alguses?

Karbiibimere regioonis on sellel ajal n.ö. kõrghooaeg. kuskil maist-juunist algab "tornaado hooaeg" ja vältab sügiseni.

0
0

San Juani keskmine temperatuur ja sademete hulk kuude kaupa: http://www.bbc.co.uk/weather/world/city_guides/results.shtml?tt=TT003260

0
0

Jeeš : kas on plaanis sinna minna märtsis?

0
0

Jah, 17-24 märts olemas San Juanis.

0
0

Kas Panamasse lähed?

0
0

Heh, me oleme samal ajal seal, nimelt 21.-27.märts. Hea nali on see, et broneerisime endale villa seal ja siis omanik küsis, et mis värk meie eestlastega on. Et ta pole elus ühelegi eestlasele enne oma maju üürinud ja nüüd paari nädalaga lausa neli erinevat gruppi...:-)

0
0

Ehk keegi jagaks ka linke, kust majutuse leidsite:)

0
0

Mis villast jutt, ise oleme seal 25. aprill kuni 28. aprill, kuidas te kaubale saite ja kas on võimalik ka kolmeks päevaks saada?

0
0

Ma lingi sain siitsamast tripist: www.vrbo.com Valik oli keeruline, aga lõpuks valimise välja selle: http://www.vrbo.com/94184 (asukohta Puerto Rico lehtedel igal pool väga kiidetakse, et üks looduskaunimaid, samas on olulised vaatamisväärsused max tunnitee kaugusel). Väga kiire suhtlus (5+), meeldiv onu, hinnad on need, mis netis väljas. Paljudel villadel on jah see miinus, et alates 3 ööd (see konkreetne villa isegi alates 4 ööd).
Lisaks üks link: http://www.cyberrentals.com/ Meie bronnitud villa on seal ka üleval.

0
0

Meie oleme 18-29 San Juanis :D.

0
0

www.vrbo.com Kirjutasid, et väga kiire suhtlus, kas saatsid meili või suhtlesite telefoni teel. Ise saatsin meili ja juba on kaks nädalat möödas ja ei mingit vastust.

0
0

Ma saatsin meili/teate otse nende saidilt, seal oli teate saatmise koht. Läks vast max 2-3 päeva ja nii mitme erineva omanikuga. Pärast käis lausa tundidega see suhtlus.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased