Puhkus Mallorcal

Plaanis 2'ks nädalaks Mallorcale sõita. 15. August - 29. August Esitaks siinsele foorumi rahvale mõnigad küsimused, kes juba Mallorcal käinud on, ehk saate abiks olla ;)

Sooviks teada, kas ning kus asuvad interneti-punktid või on kogu saare peal tasuta Wifi ? Milliseid vaatamisväärsuseid soovitate külastada ning kus on kõige ilusamad rannad ? Mis linnas on kõige rohkem tegevust ja melu ? Mis maksab praami pilet Mallorcalt --> Ibizale ? Või läheb ehk keegi samuti antud perioodil Mallorcale ?

Ning kõik muu ja huvitav Mallorcal toimuvast huviga oodatud :)

Indrek ;)

käisin aasta tagasi, vaatamisväärsustest niipalju, et need koopad oli üks paras pettumus ausaltöeldes, mittemidagi mida enne näinud poleks ja pärast kahetsesin, et sellel ajal rannas ei vedelenud :P ühe imeilusa ranna leidsime ka tänu ühele kohalikule kellega klapp tekkis, enam ei mäleta kuidas sinna saaks ainult, kaarti ei vaadand ja roolis polnud :P klubisi oli palmas piisavalt, dno kõik polnud suuremad asjad kuhu sattusime aga kuna joogid olid peale pääsme lunastamist tasuta siis jõime need igavad klubid ka huvitavaks :D ja kui kusagile sinna mägede vahele sõidate siis varuge vähe aega need kitsad käänulised teed seal võtavad paraja aja et läbida.

Mallorcast ei tea me kyll midagi, aga plaan on sinna minna just 16-24 august :p Enne seda ja parast oleme Barcelonas ja 29 lennukiga Eestisse.

Tere. Olen Mallorcal korduvalt käinud. Sel suvel olin seal 1 kuu. See on tõesti väga super koht kuhu minna. interneti punkte on seal küll igal pool, ka hotellides on internet.Ma käisin sel aastal Valldemossas, Solleris ja Port de Solleris.Väga lahe oli. Lugesin, et teiselpool saart on üks koht või saar Formentor, kus on puhas valge liiva ja kristallselge veega rand.Kahjuks ise sinna sel korral ei jõudnud aga eks järgmine kord:) Kõige parem koht, kuhu elama minna on S´Arenal ehk Arenal. See on väga ilus kuurort. Helesinine vesi ja puhas liivarand. Seal on väga ilus ja 4 km pikk rand ja see on täis erinevaid klubisi ja baare. Seal on ka hispaania baare. Parim koht on minu jaoks Riu Palace. See on tõesti väga lahe klubi. Seal on 2 saali: ühes on techno, house, dance music ja teises on parim rnb ja hip-hop. veel on head kohad: Black magic baar, Tropicana beach jne.Nii et soovitan kindlasti Arenali peatuma jääda. Teine kuurort on Magaluf, mis mulle väga muljet ei avaldanud, aga seal on saare suurim klubi BCM -planet dance:)(Y) seal on koguaeg vahupeod, veepeod ja popkorni peod:D:D:D Seal on samuti 2 saali. Pilet on 30 Euri aga selle eest on KÕIK JOOGID TASUTA! joo nii palju kui tahad ja nii palju kui jaksad! kui lähed enne 12 , siis saad veel tasuta nänni. nt. Bokserid+ rannarätik, t-särk, jne. Arenalis on ka üks klubi, kus on kõik joogid tasuta. Selle klubi nimi on Paradise ja sinna on pilet 20 Euri meestele ja 18 euri naistele. Tasub minna ka pealinna Palmasse. seal on tõesti ilus. Linna keskel asub katedraal ja seal on veel palju vaatamisväärsusi. Netist leiad ja palju infi Mallorca kohta. Kui tekib veel küsimusi, siis minu e-mail on elizi@hot.ee