Qlimax Amsterdamis

Oleks soov sõita Qlimaxile Amsterdami, kuid lennukipiletid kallid. Kas on keegi või teab keegi midagi, kas eestist tehtakse väljasõite bussidega sinna?

0
0

Ise ka sellele mõelnud.Paari sõbraga arutanud,et võiks minna.Aga kindlat plaani ei ole.Juhul kui meil minek,siis väikebussiga(7 kohta).paar päeva varem kohale ja paar päeva hiljem tagasi. Eks hoian teemal silma peal ja annan teada kuidas meie plaanid kujunevad.Äkki leiab mõne vabakoha ;)

0
0

Amsterdamist on pidu kaugel. Qlimax toimub linnas nimega Arnhem. Uuri võimalusi marsuudil Riia-Düsseldorf Ryanairiga ja sealt edasi rongiga Arnhemisse. Hinna ja sõiduaja suhe peaks tulema üks parimaid..

0
0

http://www.transfer1.net/qlimax.html

Reisiinfo üleval! Kiirustage, kes ees see mees! Kohtade arv on piiratud.

Cheers, Lorien

0
0

Tere sooviksin väga infot saada, kus oleks võimalik pileteid osta ja kui ei siis palju kohapeal see aasta piletid maksavad ?

0
0

Qlimaxi kodulehekülje http://www.q-dance.com.au/q/page/future_events leidmiseks kulus mul Google's ca 10 sekki. Seal väidetakse, et piletid läbi müüdud. Ülaltoodud postituses korraldab keegi sinna sõitu. Uuri temalt.

0
0

Tean et piletid välja müüdud!!!

0
0

Qlimaxi reisile on veel 2 vaba kohta jäänud! Aitame ka piletitega:) võtke ühendust.

0
0

Müüa 3 qlimaxi piletit hind kokku leppel helista +358449349119 või +37256749073

0
0

Tere kas keegi oskab öelda, kuna tulevad müüki Qlimax 2012 piletid? Oleks väga tänulik selle informatsiooni eest. Võite tuua siia ka palju informatsiooni kui keegi läheb ja millega? Ja kindlasti kirjutage julgelt varasemaid kogemusi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased