Rainbow kogunemine Soomes

Kuuldavasti toimub järgmine kogunemine juulikuus Soomes.

Ma tunnen tugevat huvi selle teema vastu, aga ma pole ikka selgust saanud, kas tegu ongi kaasaegse hipide kogunemisega. Mis selle mõte on?

Igal juhul, kui teil on vähegi kogemusi, siis andke tulla ja rääkige.

Soome oleks ju küll eriti mugav minna.

Päikest :)

See aasta on tòesti Soomes European Rainbow Gathering 2010.

Kaasaegsed hippid ja lihtsalt huvlised tulevad kokku. Suitsetavad, on muusika, lòkkeòhtud, tòòkojad(erinevad joogastiilid, kuidas midagi millestki teha jne.), nauditakse kaunist loodust, vaba armastus. Tegevust on seal igasugustele karakteritele. Ametlik osa on vist 11. juuli kuni 1o. august. Kuid inimesed jààvad tavaliselt kauemaks sinna "elama".

Veetsin ise viis nàdalat Lòuna-Hispaanias hippikomuunis ja seal siis sain aimu hippide elust. Plaanis ka ehk sinna minna, kui Eestisse suvel tagasi jòuan.

Nende netisait ei pysi ajaga kaasas ja nähtavasti köige vajaliku info otsimiseks peaks kasutama teisi foorumeid ja netikeskkondi: http://eurogathering.rainbowinfo.net/navigator.html#Finland|table

On näha, et "hippid" "komuunielu" käigus unustavad õigekirja.

Käisin eelmisel aastal Ukraina gatheringil. Mõte on ikka pigem elada harmoonias loodusega, austada loodust ja üksteist, jagada oma oskusi teistega, teistelt midagi õppida jne. Suitsetamine ja alkohol ei kuulu päriselt Rainbow kontseptsiooni, kuigi nii suure rahvahulga kogunemisel tehakse ka seda. Eks igaühel ole oma Rainbow :)