Ramadaani aeg Türgis?

Tere! Kas kellegil on kogemust, kui palju mõjutab ramadaan elu Alanyas? Kas turistide rahavooge peetakse piisavalt kalliks, et lõbustusasutusi mitte sulgeda? Anner

Millal on ramadaan?

0
0

algab järgmisel nädalal ja lõppeb umbes 12 oktoober (vana pea täpseid kuupäevi ei mäleta:)

0
0

Kemeris igal juhul ramadaan iga päevast melu ei seganud.

0
0

... kül miski Alanyas rannas peesitamist ei seganud. Kleopatra rannas päevitajaid kui murdu, topless ka tugevalt esindatud. Ainult dziibisafari toidupeatuse ajal dziibijuht kurvalt vaatas meie söömist. Peale päikseloojangut kuulutavat kahuriapuku oli aga hea saada ülevaadet kohalike toitumistavadest- peredega koguneti laua ümber koos sööma. Ööklubid ka sadamas olid lahti- need ju avatud peale päikeseloojangut enamasti.

0
0

Mis see ramadaan turistidesse puutub? Kas siis ei anta süüa või on poed kinni?

0
0

palun ka kohalike Istanbuli elanike abi. kui palju muudab ramadan igapäevaelu Istanbulis?

0
0

Istanbulis elava tuttava sõnul turisti jaoks ei muuda suurt midagi. Nemad lihtsalt päeval ei söö, ramadani ajal alkoholi ei tarbi ning ei seksi ka.

0
0

kas nad kogu ramadani aja ei joo alkoholi ja ei seksi või peale päikese loojangut võivad teha. Süüa nad vist võivad õhtul ja öösel, kui on pime. Turiste vaadatakse pika pilguga, kui nood päevasel ajal midagi söövad.

0
0

ramadani ajal süüakse ja juuakse peale päikeseloojangut.Esimest söögikorda nim.hommikusöögiks,siis hiljem on lõuna ja hommikul enne päikesetõusu juuakse ja süüakse kergelt.Seks on samuti lubatud päikeseloojangust-päikesetõusuni,sama käib suitsetamise kohta.Alkoholi ei tarbita kogu ramadani jooksul,mõningatel juhtudel ka pärast ramadani 1 nädal.

0
0

Kui kaugel asub Istanbuli lennujaam Istanbuli bussijaamast, kust väljuvad bussid teistesse Türgi linnadesse? Kas bussijaama saab mõne liinibussiga või taksoga, mis see maksab?

0
0

---ja peatusime just seal samas Alanyas. Ramadaan ei muuda turisti jaoks absoluutselt midagi. Kõik restod ja kaubandusasutused on avatud ja keegi ei tee probleemi, kui tahad osta süüa või alkot. Nende endi jaoks pole see ka mingi teab mis hull paast. Keelud on neil päiksetõusust-loojanguni, peale päikese loojumist võivad kohalikud tõsiusklikud möllutada niipalju kui kulub. Mis puutub diskoteekidesse, siis neid seal nagu eriti ei olegi, vähemasti Alini hotelli ümbruses. Türklased on piisavalt laisad, ise nad sellistes kohtades eriti ei käi - need rohkem nagu turistidele. Kui veel küsimusi, anna teada. Muidu - head reisi!

0
0

Kui saabud lennukiga Atatürki lennujaama, siis mine üle tee ja sõida liftiga üks korrus maa alla metroosse. Seal istu punase trammi (või rong või mis ta on) peale ja sõida peatusesse OTOGAR. Algpeatusega lugedes on see 11.nes peatus. Maksta saad türgi liirides juba siis kui sisened metroosse. Vist oli 1,4 TYL Rahaautomaat on sealsamas metroos. Bussijaamas on umbes 187 bussifirmat. Kui tahad sõita Altanya, Alanya ja sinna suunas, siis otsi üles nr 60 bussifirma. Buss väljab kell 17.30 ja maksab Altanyasse kuskil 35 TYL.

0
0

Aitähh sulle Kostabi1. Mul ongi just vaja sõita Istanbulist edasi Antalyasse ja sealt edasi Mersinisse. Sõidan novembri teises pooles. Ega siis vist enam Tallinnast otselende Antalyasse ei toimu. Seega saangi vist ainult Riiast Istanbuli ja sealt edasi Antalyasse ja Mersinisse või oskate soovitada mõnda paremat marsruuti.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased