Reis Egiptusesse

Tere! Palun andke nõu, kuidas oleks õigem ja kasulikum toimida. Soov minna veebruaris Egiptusesse, aga ei tea, kas oleks kasulikum oodata viimase hetkeni ehk siis osta viimase hetke pakkumine või siis osta kohe piletid ära hetke parim hind, mis leidsin oli 489eur (kõik hinnas 4*hotell).

Mina olen viimase hetke pakkumisi vaadanud/võtnud. Muidugi oleneb palju Teid minemas on... Kahele inimesele näiteks on kohti kerge leida. Ise veel ootaks ja jälgiks pakkumisi.

Kert10: Mis otsinguid kasutad?

Egiptuse puhul olen isiklikult jälginud "Goadventure" viimase hetke pakkumisi. Nendes 5* hotellides, kus mina käind pole ükski teine reisikorraldaja suutnud sama häid pakkumisi teha.Muidugi võiks tähelepanu pöörata lennuaegadele, et puhkusepäevadest saaks võtta ikka maksimumi. Eelmine aasta jälgisin ka Tuusik.ee pakkumisi. Leidus sealgi häid hindu, kuid kui usaldusväärne sealt osta ei oska öelda.

tänud. Goadventure ei pakku 08.02 üldse minge variante, tõenäoliselt on juba välja müüdud see kuupäev. uurin vene turgu, isegi kui taoleta transiit viisa ja sõit edasi+tagasi Piiterisse, tuleb ikka odavam kui siin ja hotellide valik ka palju suurem..

Vaatasin isegi, et mingi kuu aega ette müüdud.Kohti võib muidugi sellegipoolest tekkida. Kindlasti on põhjus ka selles, et see aasta pole mingeid jamasi olnud Egiptuses. Seega inimesed julgevad osta ja saavad ka reisikorraldajad hindu kõrgel hoida, kuna nõudlust on. Kui midagi vene turult peaksid ostma siis kirjuta sellest siia. Uuriks ja võrdleks hindu isegi.

Täna pakkuti 666€ kahe eest,s.t. 1 tuba 08.02-15.02,HB, näkku tuleb siis 333€ siia muidugi trans. viisa ja sõit edasi-tagasi, vee +200€. ja kui olemas aastane mitmekordne veneviisa, siis oled või sees:)