reis-töö! November 2014

Soovin novembrist 2014 minna tööd tegema ja keelt arendama soojemale maale.Riik pole oluline.Tööd oskan ja soovin tööd leida- valdkonnas:põllumajandus,farmitööd jt.

Kas keegi oskab soovitada, või koos minuga sellise retke ette võtta! ca aastaks…algul.

Elan Austrias,Kui siit kaudu tuled,anna märku,vaatame mis kuus sa siia satud,ehk tulen kaasa talveks soojale maale,olen ennem palju sealkandis ka ringi sõelunud :)Üldiselt olen terve euroopa läbi käinud ja see oli üsna huvitav.Kuna talv on see aeg,kui võetakse aeg maha,siis tripiks sinuga koos :)

Äkki teeksid endale kõigepealt selgeks,mis keelt arendada tahad. Tegelikult,kui vaadata sinu poolt väljapakutud riikide valikut,siis, sul suht kama-keel on keel ja nõuab arendamist.

Tutkaonu: Pakkusin lihtsalt välja riigid:) Kuna esimest x selline ettevõtmine, seega küsisin ka nõu ja pakkumisi:) Esimene keel mis vajab täiendamist oleks inglis keel... jne .................................. Donnerman: Huvitav pakkumine:)eks võtan ühendust!

Tšau kõigile! :)

Otsin praktika/töökoha välismaal. Oleks hea ka kaaslast leida ning soovitusi kust on parem tööpakkumisi otsida. Ootan tagasiside kõokidelt, kes omab kasulikke infoga

Jara