Reisi tühistamine

Kas tõesti pole reisi võimalik tühistada,kandmata kahju? Kui reisini on aega üle kuu (26.12.2008),tellitud septembris ja korraldaja Novatours.

Lepingut lugesid ja tingimusi lugesid? Mingi kahju kannatamine on iseenesest loomulik.

Novatoursi kodulehel on selle kohta infot küllaga. http://www.novatours.ee/enne-reisi/Reisitingimused

Punkt 5.6.1. väidab, et kaotad 20%.

Jah aga 20% tähendab 15.tuhandet.Kuna ei lähe üksi aga maksjaks on üks isik.No näiteks juhtub õnnetus ja lihtsalt pole tuju minna.

Kui on õnnetus või muu mõjuv põhjus, peaksid pöörduma reisikindlustust pakkuva ettevõtte poole.

Räägi parem põhjusest, miks sul on vaja reis ära jätta?

Lihtsalt ei taha maksta kui nova niimodi oma püsiklentidega käitub. Kurat kõigil on raske. Aga koorida raha ette, et saada mingi närune 5% alet kõige kallimal ajal ja siis mõne päev pärast lasta hinnad 2500 eeki inimese kohta alla ja väita, et nad ei teadnud, siis ajab ikka hinge täis küll.

Sul on hädasti praegu puhkust vaja! Mõtle selle peale palun.

Õnnetusjuhtumite puhkudeks tehakse reisitõrkekindlustus. Muidugi korvab kindlustusfirma kulud siis, kui õnnetuse tõttu ei saa minna (mitte kui lihtsalt pole tuju minna). Reisitõrkekindlustus tuleb teha kohe koos esimese sissemaksega. Praegu ei tasu üldse reise pikalt ette osta, pole ju teada, kas reisibüroo kahe kuu pärast üldse eksisteerib. Pikemalt ette broneerides tuleks maksta ära ainult sissemakse osa (+reisitõrkekindlsutus) ja kogu summa maksta ära vastavalt sellele, millal see tuleb tasuda reisitingimuste järgselt.

Ongi makstud 20% ja kindlustus ka tehtud nüüd vaja maksta ülejääk,maksakski (arvestanud ju) aga aju keeldub kui hind praegu teine.

Kas siis kui hinnad tõusevad, siis sa maksad alati juurde? Miks on see kehtiv ühtpidi ja samas teistpidi pole sa nõus?

Kui tõusevad siis põhjendatud kütuse hind jne. nüüd sama lugu languse poole aga klendilt ikka viimane kopikas.Tundub ,et hbert sa oleks kohe nõus?

Ma ei viitsiks sellest teha elufilosoofiat ja seda hekseldada siia-sinna. Elus kord juba on niimoodi, et mõnikord võidad, mõnikord kaotad. Ei saa alati võita!

Ma ei saa täpselt enam Eesti inimestest aru. Ostad kampsuni septembris soodushinnaga, siis tehakse suurem ale oktoobris, võtad oma kampsuni ja lähed poodi ja nõuad, et pood maksaks sulle vahe tagasi, kuna nüüd on odavam.... Kasvage välja sellest juba! Hinnad kõiguvad alati ja igal alal, sina otsustasid -5% kasuks septembris, et saada kindlalt kohad väga kuumal ajal ehk aastavahetusel! võibolla ka heas hotellis, teised ostavad enne väljumist soodsamalt loterii või allesjäänud majutuse. Maksa ära ja mine puhka oma närve ja ära keera ennast siin rohkem ülesse...

See on lihtsalt selline risk, mida peab puhkusereisi tellides alati arvestama. Varakult tellides on kindel, et kohad saab, hiljem tellides võib soodsamalt saada, kui siis veel kohti on. Kas te sooviksite telekat ka tagasi müüa, kui homme sooduspakkumine tuleb?

Ah tüüpilised eestlased oleme vait ja las nöörivad.Teleka ja kampsuni võtan poest kohe kaasa ,aga reisi saan 50päeva pärast ja maksma pean 30 päeva enne reisi,tehku soodukad 29 päeva enne reise siis kõik ok.

Kujuta siis parem ette, et sinu reisi ost on sama, mis tellimus Hobby Hall´ist, mille saad kuu aja pärast kätte, aga kättesaamisehetkel on sinu poolt tellitud kaup juba alla hinnatud. Kulla aloa, nagu ma aru saan, siis sul on tellimuse kinnitus käes, sissemaks tehtud ja vabatahtlikult? Kellega sa veel sõdida tahad?