trip-krainetrip-ukraine-dark
Reisibüroo LINECROSS - hoiatus!

Hoiatan teid reisibüroo LineCrossi eest, aadress Narva mnt.4, Tallinn. Täna pidi 60ne inimese grupp lendama Hispaaniasse, kõik reisijad oli oma reisi eest maksnud ülal nimetatud reisibüroosse. Lennujaamas selgus aga, et piletite eest ei ole reisibüroo maksnud. Kel raha uue pileti ostmiseks ei olnud, sel jäi lendamata...

Lisan veel juurde, et ühelegi telefonile firma ei vasta!

Enne reisile minekut võiks veidi tausta uurida ennem, kui oma raha ja puhkuse organiseerimine kellelegi usaldada.

Ei maksa jah niisama kellelegi "tundmatule" raha anda. Ise olen kaks korda kasutanud Estraveli teenust (kes vahendas siis antud juhul Novatoursi reisikorraldaja teenuseid). Teisel korral Estraveli poole pöördudes juba küsisin Novatoursi kuna jäin esimese reisiga vägagi rahule.

Aga kahtlastest teenusepakkujatest tasub eemale hoida. nad küll meelitava odavate soodukatega aga mis sealt lõpuks pakutakse???

Üks kahtlane minu jaoks on "Diamont Travel". Võimalik et nad täitsa ausad ja tegelaved korraliku äriga kuid... miks kahtlased? Nimelt liitusin kunagi nende kampaaniaga netis kus lubati uutele liitujatele tasuta kliendikaart koju saata postiga ja puha. kui siis peale liitumist oli kuu mööda läinud tuli lõpuks mu e-kasti kiri kus öeldi viisakalt et kaarte postiga ei saadeta vaid tuleb ise järgi minna. Noh, mitte et selles miskit kriminaalset oleks, aga kui ikka algul lubatakse üht ning hiljem aetakse juba teist juttu! Ei tekki tunnet et tahaks raha nende kätte anda.

Selle firma nimi on Diamond Travel. Oli endal sarnane kogemus seoses selle kliendikaardiga, aga minul jäi ta lihtsalt tulemata. Ei mingit kirja, ei mingit selgitust.

Tere!

Kuna meil tekkis ka probleem antud ettevõttega, siis olen väga murelik kas meie reis üldse toimub. Kuidas teil läks? Kas saite oma raha tagasi või mis olukord praegu on? Meie reis peaks toimuma veebruari kuus 2009, nüüd pärast kõiki neid postitusi kahtlen, kas üldse toimub...

Ette tänades: Jekaterina

Ja ka teistele LineCross "klientidele" kui selle ärajäänud reisiga mingile lahendusele jõudtud, raha kätte või üldse ilma vms. siis palun postitust või mingit pisikest kokkuvõtet teema käekäigust ka siia. Karta on et selline "äri"plaan pole mitte ainus juhus ning ehk on abiks teistele kes sellise portsu otsa sattuvad.

Tere! Kas on ehk kellelgi kogemusi firmaga SunnyGroup OÜ? Tahaks nende reisi broneerida, kuid ei ole veel julgenud...kah kartuses petta saada. Samas, pole kuskilt nende kohta mingeid hoiatusi õnneks leidnud! Abi oleks väga oodatud! Aitäh!

Ma näen, et juba mitmendat korda hõikad siin maha sama teemat aga keegi ei vasta. Miks üldse valida (või kust te satute nende otsa) firma, millest keegi kuulnudki ei ole? Eriliselt ettevaatlik tuleks olla nende tundmatute frimade nö kaugreiside broneerimisel-heal juhul jääb reis lihtsalt ära ja teil puhkus rikutud, kuna nõutavat gruppi ei tule täis. Halvemal juhul olete ilma ka rahast. Kõikidel suurematel-tuntumatel firmadel on olemas enam-vähem soliidne valik reise igasse sihtkohta, lisaks müüvad nad ka edasi kõikide reisikorraldajate reise. Milleks siis riskida?

Eile käisime Põhja Prefektuuris ning andsime avalduse sisse. Loodan, et tema vastu alustatase kriminaalmenetlust, kuna tegu on ilmselgelt kelmusega.

Ei olnud ise kahjukannataja. Töötan lihtsalt lennujaamas ja puutusin selle probleemiga kokku. Minu teada tegid reisijad juba lennujaamas politseisse avalduse, siin on väike politseipunkt avatud.

Sain teada, et Rein Kaldal oli enne ka mitu turismiga tegelevat ettevõtet. Neist üks siis Karfagen, mis läks ka pankrotti ning pakjud inimesed jäid rahata. Siis veel ta jättis gruppi Amsterdami ja rahvas pidi ise oma raha eest tagasi sõitma... Enne Karfageni tal oli veel üks osaühing, nime täpselt ei mäleta, kuid see ei olegi enam nii oluline, mees on petis, see on oluline. Nii et rahvas, kui kuulete või näete selle nime REIN KALDA, HOIDKE EEMALE!!! Krdi närakas, nüüd istub kuskil ja irvitab, et tünga tegi.. Ning mis kõige hullem on see, et eraisiku huve keegi ei kaitse, kaitstakse selliseid petiseid nagu Kalda. Politseis meile räägiti, et kui ta kuulutab ennast pankrotiks, siis ta teeb targa näo, ütleb, et pappi pole ja jäämegi ilma rahata. Ja kuidas üldse riik annab korduvalt tegevusluba inimesele, kellel sellised probleemid pole esimene kord??? Kas meil on õigusriik või banaani vabariik??? Enne äriregistrisse kandmist nad ju peaksid kontrollima, mida see inimene endast kujutab! Või polegi nii? Ikka ajas mind närvi, jobu, muidu ma rahulik inimene. Teen kõike, et see isik istuks vangis!

Tean ka et see laupäev toimub pikett tema endise kontori uste ees. Nii et kõik, kes said petta võivad ka ühineda.

Tagasi teema algusesse: Linecrossi kodukal endiselt super-soodsad Tai-reisid üleval !

Jep. Just käisin ka kodulehe peal... No on ikka tegelinskid :/

Palun rääkige meile,kust te saite pakkumisi sellelt firmalt! Või kuidas ikka inimesed maksavad reiside eest, kui ei tea tuhkagi firmast ega sellest, kas firmal on ikka litsents. Kas inimesed tõesti ei saa aru, et igasugune soodushind toob sulle lisasekeldusi ja nördimust. Kõige parem on ikka reisida oma reisiplaani järgi, isegi Indiasse ja Malaisiasse, öömaja leidmine kohapeal pole üldsegi probleem.