Reisid Tabast Iisraeli ja Jordaaniasse

Kas on kellelgi kogemusi, mida maksavad kohalikelt ostes reisid Tabast (Egiptus) Jerusalemma ja Jordaaniasse? Parem on kui ühe kahepäevase kombineeritud reisina. Kas on võimalik reisi korraldada ületades piiri Jeruusalemmast otse Ammanisse üle Sheikh Husseini silla (ilma vahepeal tagasi Eilatisse naasemata)? Viisad piirilt?

Trip.ee-s on oma teenuseid pakkunud keegi eesti inimene aadressil [email protected]. Kas on kellelgi temaga reisikogemusi? Hinnad, korraldustase, korrektsus?

Koos oli ka meie reisiseltskonna suur unistus, aga see ei tätunud. Meie startisime küll Naama Bay'st ja ostsime ka kohalike käest. Käisime läbi paljud reisikorraldajad, aga kahte riiki korraga ei pakkunud keegi. Kuigi üks oleks asja ära korraldanud. Meile tundus asi pisut ebaturvaline, sest oleks tulnud minna neljakesi ja vaid kohalik reisisaatja, autojuht ja Jeruusalemmas ööbimiseks turvamees. Ja tulemusena mitte odavam, kui 2 reisi eraldi. Hinnaks oleks kujunenud 225 euri per. Nagu me aru saime oligi nende kõige suurem probleem sellise reisi juures Iisraelist Jordaaniasse saamine. Ilmselt mingid piiriprobleemid. Aga tasub uurida kohapeal, reisibüroosid neil jagub, mõni tund tuhlamist ja pilt selge. Püüdsime enne reisi trip'ist infi saada, aga tulemus oli suur null. Ise käisime 1-päev Jordaanis 150 eurot, kohalikelt ostes. Reis oli korralikult orgunnitud, aga samas palju sõitu ja vähe kohalolekuaega.

0
0

http://trip.ee/node/30989 Kas sa pidasid silmas seda postitust?

0
0

2006a.Tabast Mövembiki hotellist (kohalik reisipakkuja)-Jeruusalem + Surnumeri 120.-dollarit, Jordaania-Petra 200,- dollarit. Mõlemat reisi tingisime ja giid oli venekeelne. Supper elamus. Eliatis käisime nii sama. Pärast ostke uus Siinai viisa. Ilusat reisi.

0
0

Tabast saab reisi edasi tagasi , molemad otsad laevaga, sisaldab Petra tavaliselt. Plaanitud marsruudi jaoks peate leidma private tripi, muidugi on see voimalik. Reis piki Jordaaniat tuleb pikavoitu, aga vaadata on palju. Viisad piirilt, pole probleeme. Israeli piirimaks prageu kallim, 88,5 sheekelit.

0
0

Kui kaua kestab laevareis Petrasse? Soovin veel teada kas igakord peab maksma Iisraeli piirimaksu? Kui palju see 88,5 sheeklit eesti rahas teeb? Tahaks minna nyyd lähemal ajal Tabasse ja sealt Iisraeli ja ka kylastada Jordaaniat. Kui palju maksab Jordaania viisa? Kas 1 nädalast piisab või peaks võtma reisi 2 nädalase? Kui kellegil on soovitusi, siis kirjutage!

0
0

No problemo! Olen reisinud Iisraeli läbi koos Palestiinaga, ei olnud kuidagi ohtlik, isegi Gaza piiril ei olnud hirmu tunda. Minge ja avastage ise. Kihutage Egiptimaalt Jordaaniasse, maksate viisa, mille saab piirilt. Petra ja Jerash on mõnusateks elamusteks. Läbi Ammani ületate Husseini silla ja hüppate minibussile, mis teid otse Jeruusalemma viib, variant on ka Palestiina aladel öö mööda saata (ntx Jericho). Käite Jeruusalemmas ja Surnumere ääres ära ja siis alla piirületusse Eilat Taba.

Kaunist reisi!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased