Reisidokumendid Lätti

Selline küsimus: mõte oli minna pisikesele nädalavahetuse-autoreisile Lätti. Aga siis turgatas pähe, et mu 2-aastasel lapsel pole ju ühtki reisidokumenti, on ainult sünnitunnistus. Kas kellelgi on kogemusi - saab ilma hakkama, või peab kindlasti ID-kaardi või passi tegema?

Mitte õhkagi ei pea olema, piiri nagunii pole, schengen ju. Ja samamoodi nagu Eestis ei ole sa ka Lätis kohustatud dokumenti kaasas kanda (välja arvatud juhiluba muidugi kui autoga minek on).

0
0

olema. Vangi ei panda , trahvi tehakse.

0
0

Loomulikult peab olema kas id kaart või pass, tegu ju välisriiki reisimisega, missest et piirikontrolli pole aga kontrollivad ikka kuskil piirilähedal üsna tihti.

0
0

aitäh, tuleb siis ikkagi id-kaarti tegema hakata ja reis natike edasi lükata :( Aga ehk tulevadki paremad ilmad :)

0
0

Kindlasti on vaja ,kas ID või pass. Dokumendi mitteomamisel võidakse ka trahvi teha.

0
0

Olime paar nädalat tagasi Aluksnes.Käisime poes ja sealt tulles sõitis meie auto juurde Läti migratsiooniamet ning kontrollis dokumente.

0
0

Läti

Kas 11 aastasel lapsel peab pass olema kui minna Läti reisile?

0
0

Ikka jah, peab olema kas ID-kaart või pass.

0
0

Jahh, loomulikult peab olema, alates Schengeni kehtima hakkamisest on legendaarsed need Läti piirivalve Eesti autode peatamised varsti peale piiri, et saaks vaid hiigeltrahve teha inimestele (s.h. lastele) kel id või passi pole. Eelmine pühapäev Lätist tagasi Eestisse jõudes üllatas kümme kilti peale piiri hoopis Eesti piirivalve auto, kus kähku binokkel langetati, kui nähti, et meie autol Eesti number oli… Tundub, et vorst vorsti vastu :D

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased