trip-krainetrip-ukraine-dark
Reisidokumendid Marokosse.

Kas keegi oskab öelda,millised dokumendid on vajalikud Marokosse minekuks?

Pass, kindlustus ja edasitagasi pilet :-)

et ikka reisikindlustus,jah? Aga ma lugesin,et peab olema ka hotelli broneeringu kinnitus?

Reisikindlustus, neh. No kui juba kord lugesid, et peab olema bronni kinnitus, siis tee endale selline :-)

Mis kindlustus ja bronn - kus seda küsitakse? Käisime Tarifalt kiirlaevaga, peale passi polnud mingeid dokumente vaja.

Samad sõnad - passsist piisas, kui lennukiga Fesis maha saime. Ei mingeid hotelli bronne ega reisikindlustusi.

Sry, unustasin, et foorumis on tegemist on ihnur-eestlastega, kellel pole vara ega sygavat mötet reisikindlustust teha. Ma lääneliku elu- ja mötteviisiga vist nii harjunud, et tahtmata seda teistelegi topin, irv.

Reisikindlustus ongi ju enda jaoks. Kui inimene on tõesti nii loll, et seda endale ei hangi, siis ongi talle paras, kui ise peab kõik kinni maksma, kui miskit juhtub.

Hehhee, tundub, et koomikuga tegemist: ihnur-eestlased vs. läänelik inimene :) Tahaks "läänelike" - eluviiside kohta lähemalt kuulda!

Küsimus oli Marokos vajalike dokumentide kohta. Passist piisab. Kindlustus on iga inimese oma valik. Isiklikult olen pidevalt kaitstud kogu maailmas kehtiva reisikindlustusega. Vajadusel olen eraldi kindlustanud täiendavad tavalepinguga mittekaetud riskid: mägedes turnimine, off-piste lauasöit jms.

Tegelikult võiks olla valmis vaadatud mingi hotelli nimi internetist, mida kirjutada immigratsiooni paberile - seal peab lihtsalt olema midagi, nii ka ära minnes (viimane koht, kus ööbisite). Meil muidugi ei olnud aga siis me leiutasime "Hotel Medina", mille nimelisi majutuskohti on kindlasti kümneid igas suuremas linnas :P

Kus tuleb täita immigratsiooni pabereid?

Näiteks Hispaaniast laevaga minnes tuli küll pardal pabereid täita. Aga aadressi koha jätsime tühjaks, piirivalveonu ei teinud teist nägugi ja lõi templi passi.

... enne passikontrolli (seda siis lennukiga tulles :P )