reisigalerii.ee

Kas keegi on kasutanud selle firma teenuseid? Saan aru, et müüvad Eesti suurimate reisikorraldajate reise. Vaatasin et pakuvad suveks bulgaaria reise odavamalt kui teised pakkumised mis olen leidnud. http://reisigalerii.ee/content/uus-hooaeg-bulgaaria-2011-avatud Kas on usalduväärne edasimüüja? Oleksin tänulik igasuguse info eest.

 1. Mis firmaga on tegu? See nende "lehelt" ei selgu. Kas see ei löö kahtluslampi põlema?
 2. Kas lehekülg, kus kirjutab keegi kirjaoskamatu tegelane (vt. venekeelset osa) viitab kuidagi usaldusväärsusele?

Kui midagi paremat ei oska oma rahaga teha, siis osta üks hea vein. See edasimüüja on küll totaalne nali.

0
0

Veini mõte on hea ;)

"Kompanii", mis teenuseid pakub kipub järjekordne bullshit olema...

0
0

Kui asi poleks tundunud mulle kahtlane, ei oleks ma siia teemat teinud. See veini ostmise soovitus oli küll nüüd eriti asjalik :S

0
0

veigo ise ka ei saanud algul pihta, all servas siiski oli Reisigalerii OÜ Tagatise kontrolli ei osanud kuskilt võtta (äkki annad lingi selle jaoks).

0
0

Ka Eesti suurimad reisikorraldajad müüvad suveks Bulgaaria reise (odavaimaid) hinnaga 4543.- (Soodushinnad kehtivad kuni 31.12.2010 või kuni kohti jätkub!)

Vt nt ka siia: http://trip.ee/reisipakkumised (samuti edasimüüjate pakkumised). Lisaks uuri Estouri, Novatoursi jne... kodulehtedelt hindasi + NB! reisitingimusi!

Loe läbi ka Reisigalerii Reisitingimuste kolm esimest punkti ;)

Reisi broneerimise tingimused:

 1.  Kolmkümmend protsenti (30%) reisiteenuse maksumusest peab maksma 3 päeva jooksul peale broneeringu tegemist.       
  
 2.  Ülejäänud seitsekümmend protsenti (70%) ehk kogumaksumuse reisiteenuse eest peab maksma veebruari lõpuks, 28.02.2011       
  
 3.  Reisikorraldajal on õigus tühistada Reisija broneering, kui tellimus on reisitingimustes punkt 2. näidatud tähtajaks Reisija poolt tasumata.
  
0
0

Ega see lehekülg tundub ja väga ebareaalne.

0
0

Vt http://reisigalerii.ee/content/meie-koost%C3%B6%C3%B6partnerid: Meie koostööpartnerid: Meie koostööpartnerid...

Ehk siis koostööpartnereid nagu polekski.

Aga Majandustegevuse reigstri kohaselt on firma andmed järgmised: http://mtr.mkm.ee/?s=registreering&id=409170&back=f3e2d33651114cc4a8fe1fcaee3cafb9

Tagatis alates november 2010 kuni november 2011 summas 200 000, väljaantud BTA Kindlustuse poolt. MTR andmetel võib edasi müüa Domina, Estour, Novatours, Fiji-Travel, GoAdventure, TEZTour reise. Pane tähele, et reisikorraldajatel, keda Reisigalerii edasi võib müüa, on tagatiste summad ikka oluliselt (kordades) suuremad.

Äriregistri andmetel on OÜ juhatuses Joel Randla ja Natalja Gordijenko.

Reisitingimused on vist mingis osas toimetamata copy Estouri omadest - igal pool viide Estour OÜ-le ja www.estour.ee kodulehele (a´la soodustused avaldatakse www.estour.ee kodulehel - p. 2.4). Ma ei saa aru, miks neil üldse on tingimuste nimetus "Estouri reisitingimused"?!

Kodulehekülge vaadates ütleksin, et (erilist) usaldusväärsust see firma ei tekita. Kui ma reisiks pakettreisidega, siis sealt ma oma reisi ei ostaks. Ja ma üldse ei saa aru, miks peaks reisi ostma edasimüüjalt?

Ja kui Sa soovid soovitust - kui Sulle endale ei tundu firma usaldusväärne, siis ära osta. Ja loe hoolikalt firma tüüptingimusi. Ning osta reis reisikorraldajalt.

0
0

Alati ei ole sugugi kasulik osta reisi reisikorraldajalt. Kui reisikorraldaja lõpetab tegevuse, võib kogu raha kaotada. Mina tänu sellele, et ostsin Eilati reisi edasimüüjalt, ei kaotanud sentigi, kuigi korraldaja Top Tours tegevuse lõpetas. Edasimüüjad nimelt kannavad raha korraldajale üle suuremalt jaolt alles 1 kuu enne reisi algust.

0
0

Kõik õige preili Sirel ;) Edasimüüjalt võib reisi alati osta. Olen isegi sama teinud ning saanud ka soodsama hinnaga kui Reisikorraldajalt, aga sellesama teema "müstika" peitub ilmselt ikkagi selles, et kustkohast teemaalgataja selle konkreetse reisi sooduspakkumised kätte sai?

Kas siit: http://kontakt.ee/listing.php?&region=0000&pp=3&parent=R211K&otsityp=&lk=11 ? Leheküljelt number 11 ? Nujahh... :)

0
0

Pakkumise leidsin kui panin google otsingusse bulgaaria 2011 ja kohe esimesena tuli ette. Aga aiäth kõigile vastuste eest. Jälgin ikka oma kõhutunnet ja otsin aga edasi.

0
0

Edasimüüjalt ostmine annab ka suurema valikuvõimaluse valida erinevate reisikorraldajate "toodangu" vahel. Aga nii edasimüüjaid ja korraldajaid võiks valida. Mõned firmad on nii korraldajad kui ka edasimüüjad.

0
0

Aitähh, et tõite välja vead meie koduleheküljel, pööran edaspidi sellele rohkem tähelepanu. Kuid kodulehekülg ei näita siiski usaldusväärsust (kas pankrotistunul TopToursil oli halb lehekülg?). Kõige parema info meie tegevuse kohta saate Tarbijakaitseametist ja teistelt meie koostööpartneritelt. Siiamaani pole probleeme olnud ja ka vaevalt tuleb, sest olen pühendunud oma tööle ja üritan kõik probleemid lahendada oma kliendi jaoks parimal viisil. Sellel leheküljel kommenteerivad kõik oma äranägemise järgi, omamata siiski sidet või kogemust konkreetse kommenteeritavaga. (Kirjutan seda mida ise tahan, fakte teadmata!). Kindlustus on meil olemas vastavalt seadusele! Soovin Teile kõigile häid reisielamusi ja ärge võtke nii tõsiselt internetikommentaare, kontrollige tausta näiteks Tarbijakaitesametist!

Päikest kõigile!

0
0

To Natalja:

Mina tõingi Teie firma puhul kõiki näiteid otse Majandustegevuse registrist, mis on riiklikult peetav register. Pole väidetudki, et kindlustust ei oleks - esitasin lihtsalt summa, mis on MTR-s kirjas.

Kodulehekülg on lihtsalt esimene asi, mida enamus potentsiaalseid kliente vaatab ja esimese järelduse teeb. Siiski oleks Teile soovitus vähemalt oma tüüptingimuste (reisitingimuste) osa korda teha. Tingimused on siduvad ja neid lugedes peab ostja aru saama, mida ta ostab, millise riskiga jm. Copy-paste teise reisifirma koduleheküljelt ei ole kindlasti lahendus. Kas Estour on üldse andnud loa oma tingimusi kopeerida? Kui ma selliste tingimuste järgi ostaksin - siis ma ju võiksin probleemi korral minna Estourilt raha nõudma? Juriidiliselt jõume tegelikult sinna, et need tingimused ei olegi kehtivad.

Ja Trip.ee ning ka teiste foorumite eesmärk ongi isiklike arvamuste ja seisukohtade avaldamine. See sugugi ei tähenda, et firma poleks usaldusväärne. See on konkreetse üksikisiku seisukoht mingi asjaolu / firma / riigi jm kohta. Kui keegi soovib teiste arvamusi küsida, siis seda ta foorumis saabki teha :)

Edu!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased