Reisikaaslane Austraalia 2019

Tere!
Ammu olen mõelnud et kuidas oleks seal, teiselpool maakera olla. Aga kahjuks pole minu mõtted tegudeni jõudnud. S.p et pole olnud inimest või inimesi, kellega kaasa minna, sest ikka hirm on ees. Otsiks siit kas sama hullu unistajat, kes oleks valmis ka tegutsema või kogenud tegelast kes näitaks mis kus on. Seltsiks sooviks leida vahva reisikaaslase, et täitsa üksi teisele poole maailma minema ei peaks. Kogu dokumendijamaga pole tegelenud kuna arvan et olen valmis sinna liikuma kui olemas kindel inimene.
Arvan, et on aeg oma unistused täide viia. Kui tunned huvi, siis kirjuta :) Ise olen N27 a. Tallinn

Tere!

Olen ise täpselt sama probleemi ees. Tahaks minna,aga üksi ei tõmba kuidagi ja kedagi kaasa pole ka nagu võtta. Kui oled huvitatud natuke rohkem sellel teemal minuga arutama,siis kirjuta mulle https://www.facebook.com/marion.juntson ja arutame juba seal edasi. :)

Tere tere! Minulgi plaan minna Aussie järgmisel aastal tööle ja elu avastama, tõenäoliselt kevadel aprillis. Kuna vanus juba sealmaal (M30), siis eesolev aasta viimane aeg plaanid reaalsuseks muuta, kuniks Aussies WHV seaduses vanusepiiri tõstetakse.Kas olete midagi juba täpsemalt paika pannud või ühendame jõud ja nõud? Kui huvi, andke märku. bcstruckers@gmail.com