Reisikaaslane Austraaliasse

Hey 2 Saaremaa noormeest 22 ja 24 otsivad reisikaaslasi :) Äkki kellegil plaan samal ajal minna Austraaliat avastama ja saaks plaanid ühildada. Seltsis oleks ju segasem :) Plaan oli Perthi minna kuid seda plaani saab ka muuta :) Mai kuus oli plaan minna aga midagi kindlat veel pole ja piletid alles ostmata .

Väike plaani muudatus kuna hetkel olen nüüd üksi minemas mai lõpus :) Niiet kel plaan mai lõpus minna võib julgelt teada anda :)

või keegi 5 juulil äkki tahaks minna :P

Me plaanime mehega sept minna :)

Tere! Olen 26 aastane tütarlaps, kellel on ka plaan Aussi minna Perthi! Miks just sinna? Kuna uurisin tuttavatelt, millal ja kuhu minna, siis soovitati septembris või oktoobris sinna minna. Sela on palju farme, et saaks ideaalselt viisapäevad ära teha. Kohe kui on keegi kindel tulija, andke teada, teeksime koos viisad ära ja kombineeriks ideaalsema marsruudi ära. Tahtsin ise ka augustis minna, kuid sealsed olijad ütlesid, et jooaeg algab sept. okt. Seega andke teada ja võtaks teekonna koos ette :)

Keegi v6iks juunil6pp v juuli melbourne tulla, liigun siis sinna, r2ndan yksi. hetkel albanys, ja liigun sinnapoole juunil6pp

Brisbane`i juunis või juulis keegi? Ise jõuan juunis või juulis sinna, pole veel kindel millal täpsemalt. Olen teise aasta viisaga ning tegelikult jõudsin sinna juba veebruaris (perthi) kuid hetkel olen väikesel puhkusel ja plaanin tagasi minnes mõne toreda kaaslase(d) leida kellega tööd otsida, elamist jagada jne. Tore oleks keegi kellel load oleks, endal kahjuks pole.