trip-krainetrip-ukraine-dark
Reisikaaslane Indiasse

Heia ! Kas keegi plaanib sügise, septembris, kulgeda Indiasse, Haridwari, Rishikeshi või Dharamsalasse?

Oleksin tänulik reisikaaslase eest, samuti olulise info eest, mis teel võivad üllatada.

Päikest kõigile pistrik99@gmail.com

Tere! Lähen 03.sept. – 23.sept. 2010 Põhja-Indiasse Dharmsalasse ja Shimlasse. Reisi põhieesmärk Dharmsala ja Dalai Lama koolitus. Kui oled kindel tulija, siis täpsem ajakava ja marsruut: kikumari@hotmail.com.

Just tagasi Indiast. Käisime Dharamsalas kuid Haridwari, Rishikeshi asemel valisime Kullu orus väikese koha Naggar ja ei kahetse. Mõlemad on küllaltki rahulikud kohad, Naggaris on mägedes väga kenad ehedad külad.

Olen 6.-18.aug Delhis, aga olen suurema osa ajast just seal. Kui, siis ehk ka korraks Varanasis.

Oleks tore leida reisikaaslanna Indiasse. Reisile laheks okt. lõpus - novembri esimesel poolel 2017. Oman varasemaid reisikogemusi. Soov jaada mõneks kuuks . Plaanin veeta moned ajad aashramites , võtta osa satsangidest. pyhenduda veits meditatsioonile, käia massaažides, seigelda veidi mööda indiat ja natukene logeleda rannas. Teretulnud igasugused pakkumised. võib kirjutada meilile eimiski@gmail.com

Lähen 23. august Indiasse pooleks aastakse, enamuse ajast olen Dehradunis (õpingud), aga kyllap leian aega ka mujale sukeldumiseks. Kui huvi, siis e-mail on snaperski@gmail.com

Mina lendan Indiasse 21. okt. Kui kellelgi on selleks ajaks mõtteid siis andke teada.

Otsin samuti reisikaaslast Indiasse - jäta oma kontakt, ehk läheme koos :)

Nüüd on see siis tehtud - 30.oktoobriks üheotsapilet Indiasse ja kohapeal seiklust kuni kuus kuud. Endal üksi minek ja pakkumised on teretulnud:)

Hei!

Plaan minna Indiasse novembri kahel esimesel nädalal, Riia kaudu Mumbaysse. Kuna tutvusringkonnast ei leidnud inimest, kel oleks nii raha kui ka aega, siis olen esialgu üksi minemas. Plaan suht odavalt toime tulla - seljakott kaasa, ööbimine odavamates hottellides ja HC kaudu. olen N 27, Indias varem käinud ei ole, seega kuluks kaasalne, kellega julgem seigelda, vägagi marjaks ära :) Liu

Tere,

Lendan Delhisse 19ndal oktoobril ja kolan mööda maad kaks kuud ringi. Esialgsed mõtted viivad mind kõige tõenäolisemalt Rishikeshi, Dharamsalasse, Varanasisse, võimalik et ka Nepaali. Plaani kohaselt lähen seljakotiga "nii odav kui võimalik" tüüpi reisile.

Kes tahab koos kolada, kirjutage: trinzaka at gmail com

Hei!

Soov 26. detsember Indiasse minna Horizon travel pakkumisega http://www.horizontravel.ee/ (tagasi 10. jaanuar 2011). Otsin naisreisikaaslast, kellega saaks majutuse kulutusi jagada. Ma ise N39, rahuliku loomuga, ekstreemsusi ei otsi.

Korralik ja heal järjel olev noormees võtaks kena neiu Indiasse kaasa.

Plaanis minna novembris või detsembris Indiasse ashramisse. Kas kellegil oleks huvi liituda?

Tere. Kiikasin Traveli kodulehele ja sellise kuupäevaga pakkumist ei leidnud? Ehk täpsustad, kui juhtud foorumisse kiikama või kribad mulle sõnumi? Tänud.

Chau! Soovin ise ka Indiasse ashrami minna. Plaanin oma reisi 3 jaanuar - 1 märts ehk siis 2. kuuks. Mu joogaõpetaja ootab mind Ahmedabadi lähedale. Ehk vestlema oma sihtmärkidest lähemalt?

Terv,

Nele

thankyou_comeagain@hotmail.com . . . Loe palun uuesti postitusreeglid läbi: http://trip.ee/content/taani/otsin-uurikorterit-arhusis-taanis.html ! Trip.ee

Kas Ashram on välja vaadatud juba?

Tänud reageerimast - minu plaanid muutusid ja Goasse ma ei suundu - läksin borneerimistasu maksma ja selgus, et reis läheb oluliselt kallimaks kui olin planeerinud. To ukle88 - võta Horizon Traveliga kontakti - väljalend on 26. detsember.

Täna on veel plaan on minna novembris. Vaatasin, et ka lennupiletid on odavamad kui detsembris. Ashram ei ole veel välja vaadatud, aga tegelen sellega.

Kas on keegi eestlastest praegu Gokarnas?