trip-krainetrip-ukraine-dark
Reisikaaslane Poola

Et siis kel huvi või tarvidust, ida-euroopa

Tere rekkaonu.

Tahaks teada, et kas sul 9-10 juuli paiku juhtub ehk jälle olema minekut Poola poole?

Kristiina ;)

Tere.. sooviksin saada lähimal ajal Saksamaale.. Olen igati lõbus ja jutukas ning pole ka paljunõudlik 20a neiu, kes läheb Saksamaale tööle lapsehoidjaks.

Tel. 58138550

Millal rekkaonul minek ida-euroopa poole oleks? minu meil: marikam@live.com

Et ma niimoodi kuupäevadega ei oska kunagi öelda, kuigi viimasel ajal on sõitmisega nagu on. Aga eks katsun aegamisi märku anda, kui midagi juhtub!

Kas on minekut 16.juunil? Läti-Leedu-Poola?

Ma lähen hääletama samal ajal, samas suunas. Ühineda ei taha? kessu163@hot.ee

Plaanin järgmise nädala alguses UK´sse kimada , autoga . Läti-Leedu-Poola jne. Auto on hetkel mõni vaba koht . Kellel huvi , siis saatke kiri : qoering@windowslive.com . Ise olen 32 aastane meesterahvas .

Oleks huvitatud, mis marsruuti pidi plaanid minna ja kunas lahkud? grisha0008@hotmail.com . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja kirjavahemärgid!

Mina alustan esmaspäeva õhtul sõitu UK poole . Kui nüüd kellelgi peaks huvi olema , siis autos endiselt mõni vaba koht .

Oleksin väga huvitatud ja esmaspäeva õhtu sobib ideaalselt. Nimelt olen teel Saksamaale Berliini, kust edasi juba lennukiga. Kui oled tõesti nõus küüti pakkuma, siis annan oma telefoninumbri, saame täpsemalt kokku leppida, et kuna väljud ja kus kokku saaksime. Proovisin ka meili saata aga aadress miskipärast ei töötanud. Ise elan muidu Tartus. Niisiis minu telefon on 5275849, nimi Kristjan.

Kas augusti alguses oleks võimalik sinuga lõuna poole saada? Mida kaugemale Eestist seda parem. Plaanime kahekesti Itaaliasse minna. tel 53458266

Tere, plaan minna augusti alguse poole Hollandisse. Äkki saab sinu abile loota? Vasta palun e-maile futpoliit14@hot.ee Kuidas sulle sobib jne, igasugune transport Hollandi suunas on abiks. Jään ootama! . . . Trip.ee lisas kohanimedele suured algustähed, moodustas laused ning lisas postitusse mõned viisakusväljendid!

Olen minemas Poola, täpsemalt Poznani 27-29 vahel ja tagasi 30.08.-01.09. vahel. Kui oled sel ajal minemas, siis palun kirjuta m_ojamaa@hotmail.com

Tere, on vaja olla Varssavis 12.mai hommik kell 9. Kui keegi sõidab enne seda sinna ja oleks koht autos vaja, siis pakuks seltsi.

Tervist! Ei ole ma küll mõni kena tütarlaps kes silmarõõmu pakuks,Olen hoopis 20 aastane noormees, kes võib hoopis palju juttu ajada. Pean juuni keskel Taani poole liikuma hakkama. Ehk saab Rekkaonu mind mingile maale ära visata? e-mail on: timmoliiva@gmail.com

Kõike paremat!

Kas rekkaonu sõidab järgmisel esmaspäeval äkki Poola poole? (:

Kas Rekkaonu äkki sõidab ajavahemikus 30.07 kuni 1.08 Poola poole. Kui nii siis palun võta ühendust :)

triinukaaret@gmail.com 5073909

Tervist, kas keegi läheb Poola, täpsemalt Varssavisse ning sooviks armsat toolikaunistust (=mind) kaasa võtta? Mul oleks ainult kohale vaja saada, aitajal kohe kaks karmavõlga kustuksid sest ta osutaks mulle äraütlemata suure teene :) Ahjaa, naissoost ja noor olen veel pealekauba, juttu oskan ka ajada ja probleeme ei tekita :) Kuupäevaliselt sobiks 31 juuli või 1 august ideaalselt, oleksin hirmus tänulik.

53363160

sweetjane@hot.ee

Poola ju suur ja lai, täpsustaks, kus nurka minek on? . . . !