trip-krainetrip-ukraine-dark
Reisikaaslane Portugali.

Olen 29a. noormees ja otsin reisikaaslast Portugali. Plaanis oleks minna kevadel ja teha seljakotireis.

Kauaks ja mis ajal täpsemalt ning mis eesmärk on?

Eesmärgiks on lihtsalt saada möned ilusad pildid ja käia vaatamas jalgpalli. Mötlesin minna kuskil nädal- kaheks aga midagi täpsemalt ei ole veel otsustanud. Kui huvi on siis vöiksid kirjutada meilile: kauge@hot.ee

Portugali?

Tere!

Kas kellegi on lähiajal plaanis Portugali külastada?

Portugali järgimseks suveks?!

Tere,

Olen huvitatud veetma järgmise suve Portugalis ja otsin kaaslasi kel sama mõte peas mõlgub. Võibolla on natuke vara rääkida sellest, kuna selle aasta hooaeg on just alanud aga parem varem kui hiljem onju. :)

Niiet andke märku endast kes oleks huvitatud veetma oma suve just sealses keskonnas töötades ja suve nautides!

Tervitustega.

Otsime kahte reisikaaslast BOOM festivalile, mis toimub juuli lõpus Portugalis

Reisi eesmärk on nautida seda võrratut üritust, mis toimub iga kahe aasta tagant juuli lõpus või augusti alguses täiskuul Portugalis Idanha-a-Nova järve kaldal ja kestab seitse päeva. Infot ürituse kohta saab nende kodulehelt – http://boomfestival.org/boom2012/ samuti võin saata tutvustavaid linke, kui on tõsine huvi. Reisime sinna seekord Chevrlolet kuuekohalise bussiga, mis on mugav ettevõtmine. Üleeelmine aasta käisime Toyota džiibiga neljakesi, ei olnud ka raske sõit, kuid tagasitulek kahe juhiga kurnas parajalt ära. Festival on fantastiline – üks põhjus, miks sinna läheme mööda maad on see, et minnes parasjagu aega varuda, et teha mõni mõnus breack, kas Prantsusmaal või Hispaanias – kohakeses, kus ei ole varem käinud. Teine ja suurem põhjus on see – et saab võtta kogu reisi ajaks kaasa telgid, magamistarbed, söögid, joogid, priimus ja potid, pannid, millega süüa kohapeal teha. Raha kokkuhoiu pealt on see suur asi. Täpsemat infot meie seltskonna ja reisistiili kohta jagan meelsasti kas skype, telefoni või meili teel. Skype kasutajanimi on “kraaana,” telefon on 55661700 (palun helistge õhtupoole) ja meiliaadress on kraaana@gmail.com Palun ärge võtke ühendust need, kes ei talu vintsutusi ja kipuvad virisema iga tühja ja tähja peale. See ei ole sedasorti reis.