trip-krainetrip-ukraine-dark
Reisikaaslased Cherry voucheritega 20.11-27.11.13 väjuvale reisile?

Kui vastav teema juba olemas siis vabandan. Kas keegi oskaks reisile minejatest täpsustada mis ilm seal umbes võiks samal ajal olla, on mõtet üldse enam suveriideid kaasa võtta? Kas keegi on juba piletid ka kätte saanud? Kui paljud loobuvad Pamukkale reisist?

Sügis on. Seda reisi sel ajal tuleb võta huvi- ja kultuurireisina. Ja kui on sel ajal meie jaoks suviselt soe, siis tuleb seda võtta lisaboonusena.

Hetkel näitab Alanyas temperatuuri 23 kraadi varjus, kas tõesti 11. päevaga langeb temperatuur nii palju?

Nikali reklaambuklett annab järgmised andmed Antalya kohta

T päeval okt 27, nov. 22, dets 19, päiksevalgust vastavalt 9, 7, 5 tundi, vee temp 24, 21, 19. Tulles sealt okt lõpus oli päeval tõesti palavavõitu, õhtul rohkem ja hommikuti vähem kulus selga ära midagi soojemat, sügisest, vesi supeldes Egeuse mere pk. oleks võinud soojem olla.

Tulime alles 3.nov Alanyast, päikest sai võtta küll ja rohkem. Ainult päev on lühem ja neil ju ka suures EL saamis lootuses kell tund tagasi pandud nagu meilgi, jälle sama aeg. Hommikul 9.30 sai juba randa minna kuni kella 15-ni siis kuni 17 -ni linna peal ja siis hakkas ämarduma ka juba. Päeval oli 24/25 kraadi, merevesi vast 20 tuuris.Kõik päevad olid ilusad päikselised, sel ajal on ka võimalik vihmasabin, aga praegu ei olnud.

Tulin täna Alanyast. Kui Türki jõudsime oli ilm pilvine, aga kuiv. Järgmisel päeval aga sadas hooti kogu päeva. Merevette saime alles kahel viimasel päeval, sest lisati üks öö Antalyas. Vesi oli karastav- meie tavaline suvi. Tuulise ilmaga oli ka päevitada jahedavõitu. Kaks nädalat edasi on arvatavalt enam-vähem sama. Rannapuhkusest ei maksa unistada, karastatud saavad supelda küll ja kui on päikeseline ka veidi päevitada. Põhirõhk on sel reisil tugeva ostusurvega müügikohtade külastamisel (kõikvõimalikud kaubad alates nahktoodetest, veinidest, majustustest, juveelitoodetest kuni igapäevakaupadeni). Kuna endal algas resi ebameeldivustega tahan siinkohal veidi nõu anda. Lennukile registreeritakse nimekirja alusel, mille esitab Cherry. Seega nõudke Cherrylt, et teie nimed on korrektselt kirjas. Kui nimes on õigekirjavigu algab ja lõpeb teie puhkus probleemidega- Cherry ei vaevu vigu hiljem parandama. Wow Travelile kirjutamine ei taga nimede korrektsust ja ostetud majutust. Wow Travelist on ainult ekskursioonidele kaasa sõitev Türgi giid. Teil veab, kui saate kohapeal Cherry esindajaga kontakti. Tubadesse majutamine sõltub giidist, kes ei pruugi sellega üldse tegelda. Meie kolm täiskasvanut naisreisijat majutati Incekumi hotellis mõlemal saabumisel kahe voodiga peretuppa (kahekohaline ja ühekohaline voodi). Eelviimasel päeval saime teada, et osad reisijad olid kahekesi viie voodiga või kolme voodiga toas ja et teises grupis oli ilma lisatasuta üks inimene kaheses toas. Pamukkale ja Antalya hotellis tegelesid majutusega ilmselt hotelli töötajad, sest siin oli igal reisijal omaette voodi nagu peab. Eks iga kogemus õpetab- soovin head reisi! Ise sellist reisi uuesti ette ei võtaks.

Sipsik, kui ruttu sa piletid enne väljalendu kätte said? Ise pole veel saanud, lend siis järgmine kolmapäev.

Piletid on elektroonilised nagu Cherry nüüd ka kirjutab uutel pakkumistel. Kaasas peab olema ainult vähemalt 6 kuud kehtiv pass. Oluline on nõuda Cherrylt oma nime kohta lennujaama nimekirjas kinnitust. Lennuajad saab teada WOW Travelisse meili saates.