Reisimine autoga Eestis.

Tere!

Soov on koosatada reisiplaan 10 päevaks juuni lõpp juuli kuu. Just oleks vaja huvitavaid kohti mida külastada ja tegevusi mida teha Nt: kanuumatk, seiklusrada, üritused. Paljud kohad võivad olla küll mõne arust tavalised kuid ma arvan et kindlasti on need minu arust huvitavad. Palun andke soovitusi, aadresse, kohanimesid et saaks ikke hea plaan. Niipalju et eesti on suhteliselt avastamata minu jaoks (gps olemas).

Täpsusta, kust kohast soovid reisi alustada.

0
0

Võta järjest kõik neemed läbi.

0
0

Otepääl on seiklusrada, kui nõrganärviline pole ja kõrgust ei karda. Piusa, Taevaskoda, Munamägi, Emumägi, Kunda tsemendimuuseum, Rutja piirivalvekoera ausammas, Rakvere linnus ja Vallimägi, Purekkari neem, Valaste juga, Purtse kindluse taga olev nn.´´kurjusemägi´´(õige nimi ei tule momendil meelde), Tammsaare kodumuuseum, Tori põrgu, Pätsu kodu Häädemeestel, Hummuli koobaste kummitus, Haapsalu. Kõik saared - Kihnu, Ruhnu, Abruka ja Aegna, Pakrid. Paldiski...vaatamist kogu eluks. Ja alati midagi uut!

0
0

Reisi alustaks lääne-virumaalt rakverest.

0
0

Kui väiksematele saartele minna siis vist tuleb auto mandrile jätta.

0
0

Sai siin ise mingid aastad tagasi tehtud nii, et sõitsime Eismale, siis suundusime Ida poole niivisi, et võimalukult ranna ääres. Kui jäi mingi vaatamisväärsus, siis sai need ka ära külastatud. Öömisime Ontika pankrannikul telkidega, nii et 20m ja oleks alla kukkund :D

aga madle-helena jutule lisaks: Kohtla-Nõmme kaevandusmuuseum. Oru park, Miks mitte Narva ja siis sealt allapoole Lõnasse minema.

0
0

väga häid ideid koorub teilt :D

0
0

Ida Virumaal veel Kiviõli vana tuhamägi (saab otsa ronida), Valaste juga, Sillamäe stalinistlikud arhitektuuripärlid, Kuremäe klooster, Iisaku vaatetorn, Gorodenka (tõeline pärapõrgu), Vasknarva. Peipsi ääres peaks kindlasti külastama Varnja-Kolkja-Kasepää vanausuliste küla ja Kallaste linna. Setumaal Värska, Saatse, Meremäe (kohe peaks valmima vaatetorn), Piusa koopad, Piusa jõe ürgorg, eriti Härma müür Obinitsa lähedal. Lõuna-Eesti huvitavamad muuseumid: Tartu lähedal Haaslaval lennundusmuuseum, Põlva lähedal Varbusel maanteemuuseum (asub vana Tartu-Võru maantee ääres, mida mööda sõitmine on juba omaette elamus), Valgas piirivalvemuuseum, Värskas Setu muuseum.

0
0

Vaata, äkki pakub see sulle midagi

http://www.hot.ee/neljakuningatee/

0
0

Lõuna-Eesti(Paganamaa on ilus koht,Läti piiri ääres) ja saared tuleks läbi käia.

0
0

Linnadevahelised kaugused

Vahekaugused mööda võimalikult lühemat (enamasti tolmuvaba kattega ) teed :

http://www.mnt.ee/kaugus/m

0
0

Ideid reisiks Eestis: http://www.markokaldur.com/raamat

0
0

Kui võimalik, siis Eestis tasuks kindlasti kaasa võtta rattad, väga mugav ja kiire võimalus näha palju ja kiiresti kui ilusad ilmad.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased