reisimine Egiptusesse

Sooviks koos mehega reisida Egiptusesse. Milliseid reisifirmasid eelistada? Reis võiks jääda sügisesse ja sooviks odavamaid pakkumisi leida.

mis vahet seal on, millist eelistada? oluline on hind ja selle eest pakutav hotell ja söögid. Ega nad kõik viivad sind samadesse piirkondadesse kohale. Kõik muud ekskursioonid vms, saab osta kohapealt kohalike käest ja ka kõvasti tingida.

Kui Eestist minna, siis Goadventure, Novatours, Estravel on korraldajad. Vaata nende kodulehtedelt pakkumisi. Reisid algavad okt lõpupoole. Praegu peaks olema sooduspakkumised. Hurghadasse saab odavamalt ja linn iseenesest on rohkem egipipärasem, seal elab rohkem kohalikke ja ka hindu saab kaubelda odavamaks

Estravel küll Egiptuse reiside korraldaja ei ole, ikka vahendaja, väga usaldusväärne muidugi. Korraldaja on veel Tez Tours.

mina ole viimase hetkega kogu aeg käinud ja on ikka väga palju soodsam tulnud, kui etteostes

Peale seda, kui selle leedukate äri (ehk Novatuursi) kliendid rahast ilma jäid, kui Egiptuses tahutused puhkesid, aga Goadventure klientidele rahad ilusti tagasi maksis, ei ole minul enam usaldust selle Novatuursi vastu..

Jah, praegu ei ostaks ma ka veel reisi. Mingi turu-uuringu võiks ära teha ja nt septembris hakata jälle pakkumisi vaatama. Hea oleks, kui mineku kuupäevad paindlikud, sest eri nädalatele on tavaliselt erinevad hinnad.

Egiptuse reiside hooaeg hakkab oktoobri teisest poolest. Egiptuse reisi puhul on määravaks pigem mitte korraldaja, vaid hea hotelli valik.

Mai keskel sai reis ostetud ja väga hea hinnaga, olen varast pakkumist kasutanud juba mitmeid kordi ja rahuloluks on põhjust :)

Soovitaks läbi Estraveli osta nad on küll vahendajad aga parimad.Oleme neljal aastal läbi nende ostnud ja ei ole siiamaani pidanud pettuma.Kindlasti soovitan jälgida lennuplaani,et saaks võimalikut palju kohapeal puhata.