Reisimine maailmas maskita

Innustatuna eelmisest Euroopa teemast  - kus hetkel maailma riigis/regioonis saab maskita olla väljas linnatänaval, looduses jms, a la hetkel Florida, Texas, Florianopolis, Bali.

Austraalia üldjoontes (kui just ei leita üks nakatunud, siis on mõneks ajaks maskikohustus, mis jälle ära kaob) jne. S.t kohustust pole, kes tahab kannab, kes ei taha, ei kanna. 

Mehhikos vist oleneb osariigist? Meedia ütleb, et Costa Ricas peab, samas, kui vaadata inimeste pilte ja videosid, on kõik ilma ja baila käib. Olen kuulnud kõlakat, et Nicaragua olevat üldse aasta aega n.ö vaba olnud, restoranid avatud, mask võib ees olla, aga ei pea?

See on siis "reisimine maskivabalt" teema, need enamik muud tripikaid, kes tunduvad maski (väljas) pooldavat, palun tehke oma teema ja jagage seal oma arvamusi.

Enda mõtete jagamiseks on blogi. Foorumis ikkagi on teretulnud teistsugused arvamused ka.

Ma arvan, et mõned USA osariigid ei kasuta maski. Nagu poleks kohustuslik.

Ann A. Sina tegid "reisimine maskivabalt" teema.

Keegi ei poolda seda maski niisama. Lähtutakse erinevate riikide nõuetest. Kui peab kandma, siis peab. Kellelt sa küsid nõu, kui tahad reegleid rikkuda? Ära mine sinna kus on maskita olemine keelatud.

Huvitav kas Toompeal maskide vastu võitlemisest sai villand? Viis päeva tagasi liitus foorumiga ja tegi kohe oma teema, kuhu vastased pole oodatud.

Teeks ka näit. "varastamise" teema. Mis siis, et pole lubatud, aga kuidas ikkagi saaks. Kes ei varasta, pole teemasse oodatud.

Valgevenes saab ilma maskita väljas käia. Maskikandjad saavad OMONi käest nuuti. Peaks hästi sobima sinusugusele

Hei,

Mis seaduserikkumine, kui tahtsin teada riike/osariike, kus EI pea kandma? Funktsionaalne lugemisoskus ikka..

Ja Friedrich von Kugelschreiber: saad kõik tagasi!

Kuule, funktsionaalne troll, ehk nüüd aitab? Said oma tähelepanu kätte ja ehk tegutsed edasi kusagil mujal?

@Ann A

Osariike ei tea soovitada kuid Vitebski oblastis Valgevenes oodatakse kindlasti sinusuguseid  :D

Küprosel ei ole vaja maski kanda, ei õues ega siseruumides. Mask vajalik ainult kirikus, ühistranspordis (vist) ja suures kaubanduskeskuses. Avatud ka mõned ööklubid kuni kella 01.00-ni. Ilm soe, vesi mõnus ja mask ära visatud :)

Alates 26. juunist lõppeb õues maski kandmise kohustus Hispaanias, teatas täna peaminister Sánchez.

Ametlik otsus tehakse 24. juunil ning selle peab kinnitama ka parlament, aga Sánchez lubas, et algav nädalavahetus on viimane, kui peab vabas õhus maskiga olema.

https://elpais.com/sociedad/2021-06-18/sanchez-anuncia-que-las-mascarillas-dejaran-de-ser-obligatorias-el-26-de-junio-al-aire-libre.html

Nicaraguas keelas korruptandist marksist Ortega tõepoolest isegi arstidel maskide kandmise ära, sest tema sotsialistlikus utoopias viirus teatavasti ei levi. Eksperdid on küll arvutanud et möödunud aastal suri 150 inimese asemel Covidi tagajärjel 7500 inimest, aga küll neist see eksiarvamus ka välja nuuditakse: https://www.confidencial.com.ni/nacion/mas-de-7500-muertos-por-covid-19-minsa-oculta-98-por-ciento-de-fallecidos/

Ehk siis sama lugu mis Türkmenistanis ja Põhja-Koreas.  Või Nõukogude Liidus, kus Tšernobõli radioaktiivsus oli ju vaid 3.6 röntgenit, sest rohkem dosimeeter ju ei näidanud. Not great, not terrible, kui 'Tšernobõli' seriaali tsiteerida.