Rhodoselt omal käel Santorinile

Kas on keegi käinud? Oleks väga tänulik kui keegi oskaks kas mõne internetilingi anda või omast kogemusest rääkida kuidas saab, palju maksab, pikk reis on (ma eeldan et peaks saama laevaga) jne. Ette tänades!

Üks link: http://www.greekferries.gr/forthcrs-domestic.asp . Rhodos - Santorinit samas eriti palju ei paku, võib-olla on august väljamüüdud juba. Pikemalt ei otsinud, endal pole vaja. Santorini kohta kasutatakse nime Thira. http://www.greekferries.gr/forthcrs-domestic.asp

Miks tahad minna Rhodoselt Santorinile? Kui lähed Rhodosele nädalaks, siis kulub see nädal ka Rhodosel märkamatult. Santorini on Rhodosest päris kaugel, sõidule kulub palju aega (kui sa just lennukiga ei lähe)

Ega tegelt niiväga ei tahagi minna, lihtsalt pakkus huvi kas ja mis tingimustel see võimalik oleks. Santorini väga ilus saar ja tahaks seal ka ära käia, aga ju siis mõni teine kord :)

enne tuleks tõesti kõik muud kohad läbi käia, sest kui korra oled Santorinil käinud, siis enam mujale nagu ei tõmbagi. Plaanin siin vaikselt Santorinisõprade klubi asutada, aga ei tea kust otsast alustada. Küsisin kohaliku 15 aastat Santorinil elanud ukainlanna käest, et kus tema puhkamas käib, kui suvehooaeg läbi? Ta vastas, et nagu isegi näed paremat kohta enam maailmas ei ole, seega puhkab ka Santorinil.

ka meie mehega oleme Santorini fännid ja plaanime sinna jälle tagasi minna:) Maailma kauneim koht!

kohe üldse, et maailmas paremat kohta pole- nii vast võib väita ainult iseendale, ja seda ka siis, kui kogu maailm on nähtud või ma eksin? Kui plaan Rhodosele minna, siis sealt Santorinile- jah, suht mõttetu. Mitte et saar mõttetu on, ei mitte seda, vaid nädal Rhodosel läheb oi oi kui ruttu ja seal on mida teha, vaadata. Mõlemal saarel omad plussid miinused- hetkel aga tundub, et Santorini ilu (kuidas see sõna oligi:) "haibitakse" ülearu. Oma silm on küll kuningas, kuid hea pildi ja võrdluse saab saartest juba internetis googeldades- vaata käinud inimeste pilte ja videosid, vaata mida saarel teha saab, mida näha, milline loodus ja rannad jne jne. Ja see et Santorini saar on ilus- on küll jah ilus, aga kolmest küljest tehtud saare pilt valgetest majadest ja sinistest katustest- seda leiab ka rhodoselt, pluss mujalt Kreekast. Minule meeldib Rhodos näiteks rohkem, ja see on ka ju minu maitse asi, eksole:)

Rhodoselt tasuks minna hoopis Symile või teistele lähemal asuvatele armsatele saarekestele!