Riia-Itaalia-Riia (Mida külastada?)

Plaanime sõbrannaga minna orienteeruvalt 20. okt Itaaliasse. Tagasi sooviks umbes 3. nov. Kuupäevad võivad veidi ka liikuda. Soovime reisida võimalikult odavalt. Ise oleme uurinud ja arvutanud, et oleks kõige mõtekam minna vast hääle või bussiga Riiga ning sealt lennukiga Milaanosse, Orio Al Serie lennujaama (bookinghouse andmetel kaheotsa pilet 1089.-) ja sealt siis vaatame edasi kuhu minek. Vaatasin ka Skyscanner.net´ist ja seal on pakkumine Riia-Bergamo (samuti Milaano lähedal)-Riia 668.- Ning Ryanair.com´i pakkumine Riia-Bergamo-Riia 35.18 LVL ehk kusagil 780.-

Igatahes tahtsin küsida, et kas keegi teab äkki veel mingit soodsat võimalust? Ning mida arvate Ryanairi ja skyscanner.com´i pakkumistest, tundub kuidagi väga odav, kas sain mina millestki valesti aru või ongi nii odavalt võimalik? Ning üleüldse kas on need usaldusväärsed pakkumised?

Soovime, et esimene omal käel reis oleks meeldejääv, võimalikult odav ja samas turvaline. Hääletamisega pole samuti eriti kogemusi, seetõttu ei julge väga veel tervet teed hääletades läbida.

  • Võiksite soovitada ka huvitavaid kohti ja vaatamisväärsuseid mida külastada tasuks!?

Orio Al Serie lennujaama asub Bergamo linnas.

Ryanair ongi odav. Ise lennanud Bergamosse ~780 kr ots ilma äraantava kotita. Salongi kott kuni 10 kg tasuta.

Pilet osta otse Ryanairi kodulehelt: http://www.ryanair.com/

Odavamalt saab ainult hääletades.