Riia (lennujaam) - Tallinn 09.mai

Tere!

Kas keegi on, või teab kedagi, kes on autoga liikumas Riiast (veel parem Riia lennujaamast) Tallinnasse laupäeval 09.mail õhtul kella 21-22 paiku? Maksan osa kütusekulust ja võin natuke sõidu eest peale ka tasuda. Lihtsalt mu lend saabub kell 20:45 ja sel päeval enam busse Tallinna poole ei liigu ja Tartu kaudu on korraliku ringiga ning peale mitme vaheööbimisega reisi ei tahaks Riias ka enam ööbida.

Edit: Meid on kaks - üks noor naisterahvas ja tema seljakott.

Kontakt Ruth Simpson: ruthssimpson@gmail.com või 55650676

Tänud ette! Ruth

Kui ei saa siis öösel tuleb 2.35 Simple Express, 2.30 Ecolines Tallinna.

Öösel 01.50 sõidab veel Leedu firma Toks Tallinna.

Aitäh kõigile hea info eest! Sellest TOKSist ma ei olnud kuulnudki, aga tundub asjalik.

Lisaks - kui Riias vaja öösel enne bussi väljumist aega parajaks teha, siis mina soovitaks kinno minna :) kohe lennujaama bussi peatuse "Autoosta" kõrval ja 100 m bussijaamast asub Riia Cinamoni kino, kus viimased seansid algavad kl 22-22:20 ringis , filmid kestavad ca 2:10 ning on inglise keeles lätikeelsete subtiitritega. Kino koduleht mängukavaga asub siin: http://www.cinamonkino.lv/rus/Websales/Index/. Ning kui film ka kõige huvitavam pole, siis vähemalt saab pisut mugavas toolis silma looja lasta...

Cinamon kino asub Alfa keskuses, mis on Brīvības gatve 372.. Kui on soov Stockmanni majas olevasse kinno minna, siis tegemist on Kino Citadele ehk www.forumcinemas.lv kinoga.

Õigus küll, aitähh täpsustamast!