Riia lennujaamast Tartusse

Kas oskab keegi anda soovitusi, kuidas saada õhtuselt lennult, mis saabub Riia lennujaama 22.20 Tartusse. Ise googeldades leidsin paar bussi, mis seda marsruuti sõidavad, aga ajad ei klapi kuidagi. Ehk on mingid marsad, mis samuti sõidavad või oskab keegi pakkuda mõnda lähedalasuvat ööbimiskohta. 

Kas lend on muidu ostetud juba ?Kui ei siis soovitaks lennata Finnairiga otse Tartusse.

Viimane buss Riia bussijaamast Tartusse väljub kl 23:55, vt www.luxexpress.eu. Seega võta lennujaamast takso või uber, jõuad 15 minutiga bussijaama ja aega jääb ülegi. Kui lennuk jõuab õigeaegselt, siis jõuaks isegi bussiga, kl 22:55 lennujaamast väljuv buss jõuab bussijaama kl 23:19. Tartu bussi pilet on soovitav ette osta, kuna tegemist Riia-Peterburi bussiga, siis võib see mõnikord täis olla.

Suur tänu Buldooza. Uurin kohe järgi, see oleks ideaalne. Lennupilet Riiga odavam 200 euri, kui Tallinnasse, seega võit päris suur :)

Lisan infoks ka lingi lennujaamabussi graafikule: https://saraksti.rigassatiksme.lv/index.html#bus/22/b-a/1542/140/en. Lennujaam on 'Lidosta Riga' ja bussijaam 'Autoosta'. Sõit kestab 25 minutit, pileti saab osta juhilt ja maksab 2€. Viimane buss, millega õigeks ajaks bussijaama jõuaks, läheb kl 23:10.

Super suured tänud  Buldooza veelkord. Ostsin eile lennupileti ja bussipileti ära, seega sellega korras. Ja nüüd leidsin sellise abistava info veel. Eks ma vaatan, kuidas ma reaalsemalt kohale jõuan busijaama, kas takso või bussiga - kõik oleneb lennuki saabumisest ja kohvri kättesaamisest. Aga hea kindel tunne on kohe. Ei oska nii hästi ise googeldada, aga tore, et leidub inimesi, kes viitsivad aidata! 

Lisan samast peatusest Riia lennujaamast marsakas - sama hind, nii tava bussi pileti saab osta sealt samast automaadist 1.15 1 suund, sellega saab ka kutsikaga sõita.

Mul oli samale bussile pilet lennujaamast ostetud aga lend nõksa hilines ja siis kärutasin samamoodi linna. Üllatavalt palju aega võttis taksosõit (või mulle tundus) ja 20 eurot maksis, aga kenasti jõudsin nii Tartu bussile.