Riia-Shannon

Tervitused. Kas keegi on lennanud Ryanairiga Riiast Shannonisse Iirimaal? Kes üldse on Galway maakonnas kolamas käinud? Mida kindlasti näha-teha ja millega ekstra arvestada? Hetkel tundub Ryanair odavaim valik ja eelpoolnimetatud piirkond hea algus Iirimaa avastamiseks. Tänud, kui keegi kogemusi jagaks.

Palun jaga kogemusi, sõidan mai keskel samuti Riiast Shannonisse ja majutun nädala Limerickis. Palun räägi pikemalt, kuidas lennusõit oli ja mida huvitavat tegid/nägid. Tänu!

Terv. Ei käinud ja tõenäoliselt jääb hetkel ära. Ees hoopis sõit septrembri lõpus Dublinisse puhtalt ajapuuduse tõttu. Aga siiski ootan Sinu kommentaare, kui tagasi oled. Võibolla mahub septembrisse ka paar päeva Shannonis. Edu ja tervitused.

Shannonit nägin niipalju kui öisel ajal autosse istudes:-) Limericki krahvkonna kohta võin trükise anda, kus kirjas kõik tähtsamad vaatamisväärsused koos lahtiolekuaegade ja telefonidega, osal ka hinnad. Kui keegi huvitatud, siis kay13@hot.ee.

Burreni ja Connemara rahvuspargid. Mõlemasse saab ühepäevaekskursioone võtta Galwayst. Bussid lähevad turismiinfopunkti juurest, paar aastat tagasi 25 EUR päev.

Nonii. Minul taskus lennupiletid Dublinisse ja tagasi oktoobri lõpuks. Peale paaripäevast Dublinis peatumist sõidame Galwaysse ja ööbime 2 ööd Kinvaras. Kohapealt rendime auto. Edasi kolmeks päevaks Arani saartele ja siis tagasi Dublinisse ja koju. Seega tuleb siiski pikem reis ja suurema seltskonnaga ning sihtmärgiks on westcoast. Kõigest, mis sinna päevade sisse jääb, räägin siis, kui käinud olen :)