Rimini hotellis euroadapter?

Kes käinud odavamates Rimini hotellides, kas seal vajalik elektrivahendite jaoks euroadapterit?

Tänud vastamast, üritan üles otsida selle.

Aga, kas meie pistiku mittesobivuses Sa päris kindel ei ole? Millised pistikud seal on Kas kolme auguga? Kui on kahega , siis annab äkki kuidagi sisse pressida. . . . Trip.ee on veendunud, et lause algab suure algustähega!

Mul veel enda korteris esikus vana väikeste aukudega seinakontakt, kuhu näiteks tolmuimeja jämeda kahvliga uut europistikut mitte kuidagi sisse ei pressi.

Ehk teemaalgataja nüüd valgustab meid pisut, millises hotellis/eramajutuses tal on kavas peatuda? Adapter, olgu tema siis ühelt poolt kaheauguline ja teiseltpoolt kolmeauguline. Vajalik on ta igas maailmanurgas. Kõik oleneb, millises kolkas peatud!

Ma ei tea... Itaalia hotellides on siiani kõikide mu aparaatide pistikud ilma vahejulladeta pessa sobinud. Ei usu, et Riminis asjad teisiti on.

Tõenäosus adapteri vajalikkuseks on imeväike, enamasti on Itaalias hotellitubades olemas kas eurokontaktid (uuemates või renoveeritud hotellides) või sellised paindlikud, kuhu meie elektrividinad sisse mahuvad- ka jämedad, nt föön vms. Mul on Itaalias juhtunud ainult ühe korra, et hotellitoas sellist seinakontakti ei olnud, st oli küll aga see ei töötanud, tegemist oli sellise odava hotelliga, kus viimane remont oli tehtud kuskil 70ndatel või veel varem.

Tere. Kindlasti võtke kaasa adapter seda on vaja. Saab osta ka koha pealt aga see on seal suht kallis ja ei ole igal pool müüa. Olen käinud kaks korda ja on mõlemad korrad vaja läinud.Hotellid on olnud erinevate tärnidega.

Voimaluse korral on parem endal kaasa votta. Koha peal vahem muret, kui peaks juhuma et pistikud ei sobi. Kunagi ei tea - itaalia on juba kord selline ullatuste maa.

Minuarust kyll saab seda adapterit pea igalt poolt osta. Kuna itaallastel on endalgi probleem et osad masinad on teistsuguse juhtmega kui teised. Maksab ainult 2-3 eurot tavalises turupoeski. Ega igal pool pole vaja ka.

Aastate eest (2002.a), kui ma Riminis käisin, ei olnud meil adapterit küll tarvis - kõik pistikud sobisid niisamagi ilma igasuguste tõrgeteta pesadesse. Kuna reis toimus 7 a tagasi, siis äkki nüüdseks on olukord muutunud. Kes seal hiljuti käinud - millised need pistikupesad seal nüüd on?