Rimini öömaja

Tere tripikad!

Tahame perega (4 inimest) minna La Stradaga Riminisse puhkama. Tekkis küsimus: kas on mõtet osta 2* hotell 4600.-/per nägu või 3* hotell 6400.-/per nägu? Vahe vaid singiviilul hommikusöögi saiakesel ja õhtusöögil(6 tk. 12 päeva vältel). Kas on mõtet tasuda igal õhtul pasta eest 4x300 EEK ?

Tänud ette!

Kui õhtusöök €19-20 sisaldab ainult pastat, siis küll ei tasu :) Selle hinna eest saab suvalises muus kohas ka ning lisaks pastale mahub selle summa sisse ka vähemalt vein (või saad hoopis mingi secondo ka). See sõltub ka söögiharjumustest, aga mina soovitan küll pigem hotellile mitte õhtusöögi eest maksta ja otsida väljas huvitavaid toidukohti (mis maksavad tavaliselt vähem ja kus on tavaliselt kvaliteet parem).

Põhimõtteliselt soovitan ma kõigile Itaalias katsetada seda, et võtta hommikusöök kuskil baaris püstijalu (saiake ja kohvi, soolaseid saiakesi saab ka), see annab lihtsalt ühe vahva lisakogemuse siinsest kultuurist. Samas, see võib tugevama hommikusöögiga harjunutele häiriv tunduda (ja siis lõunat ei saa vahele jätta).

0
0

Tere. Meie lähme ka selle reisiga Itaaliasse ja uurisin reisikorraldajalt seda söögi värki sealt soovitati ka väljas söömas käia .Pidi olema palju selliseid võimalusi kus söömas käia ja meie otsustasime 2* kasuks.

0
0

Käisin La strada sellel reisil. Asi on tegelikult nii, et odavamad hotellid asuvad söögikohtadest väga kaugel ja ka hotellid on kehvemad. Söögiga hotellide ümber on aga poed ja söögikohad ja lõbustuskohad. Hotell asub mitmeid kilomeetreid Riminile lähemal Ka hommikusöök 3* hotellis on valikuga, 2' hotellis aga tõesti moosisai. Õhtusöök koosnes 3 roast- pastast, teiseks oli mingi lihatoit ja 3 oli magustoit või puuvili. Mina soovitaksin käinuna valida söögiga hotell, kuna siis ei kuluta te niipalju aega ja energiat söögikohani jõudmiseks. Aga loomulikult otsuse teete ise

0
0

Kas see pole mitte reisiplaani rikkumine, kui lubatakse Riminit , aga pannakse Riminist kaugel bussist maha, kus pole isegi sööklaid? Ei usu, et soliidne reisifirma nii teeks..

0
0

Mina rentisin nädalaks korteri, Residence Angeli. http://www.residenceangeli.it/residence/en/presentazione-residence-rimini.html

Asukoht: mere ääres ja keskuse lähedal

0
0

Kõigepealt - Maris9 ja siiisike, ilmselt ei pandud ikka Riminist välja ööbima, vaid asi selles, et Rimini on põhimõtteliselt nii 20 kilomeetrit pikk kuurort mööda rannikut, nii et vanalinna osast võib jah üsna kaugele sattuda. Kuid igas Rimini osas (igal osal muide ka oma nimi, nii et see ehk ajaski segdusse) on mitmeid restorane (igas osas on oma poodide ja söögikohtadega keskus), kus hästi süüa saab. Tuleb lihtsalt giidilt küsida ja küll ta juhatada oskab. Mina soovitan igal juhul omapäi söömas käia, saab/näeb itaalia kööki ehedamalt ja vaheldusrikkamal kujul, kui vaid hotellis süües. Proovige kindlasti mereande - eriti nn "tigusid" - itaalia keeles "cozze e vongole". Mulle isiklikult maitsevad eriti just cozzed (suuremad tumedad rannakarbid, itaallased oskavad neid maruhästi valmistada). Ja kes tahab vanalinna (kuigi eks see vanalinn seal pisuke ja mitte väga põnev, põhirõhk ikka merel ja kuurordil), siis bussiliiklus on väga hea, nii et annab seal omapäi kenasti ringiliigelda + lisaks sageli hotellides tasuta rattad laenutamiseks olemas.

0
0

Itaalia Riccione , Rimini.

Kas oskate soovitada soodsat ööbimispaika Ricciones või Riminis? Plaan minna nädalaks augusti alguses.

0
0

Ei oska kahjuks ja usun, et sõna "soodsat" saab seal vaid jutumärkides kasutada sel ajal. Peaks olema ju megahooaeg augustis. Ja no tundub, et praeguseks ka suht hiljaks jäänud ka oma sooviga, sest vaevalt kuu aega ette midagi enam saada on. Aga no kui on auto käe pärast seal, siis kuskil natuke eemal pole tõenäoliselt probleemi. Võibolla dramatiseerin üle - hotelle on seal ju ropult, aga isegi juuni alguses eelmine aasta tundus rahvast juba päris palju olevat kohal.

0
0

Kui soodsat? Hinna ja kvaliteedi suhe on väga hästi paigas selles kohas: http://www.hotelstresa.com/ Soovitan.

RaiAramisel on kindlasti õigus kui ütleb et hooaeg augusti alguses täies hoos ning kohti vähe ja hinnad laes.

0
0

Käisin juulis La Stradaga Riminis ja kindlasti ei soovita osta kolmetärni paketti (ise tegin seda). Põhjuseid lausa mitu: pakutav toit ei olnud kindlasti oma hinda väärt (meie hotellis oli neli käiku, esimeseks oli salat, teine oli pasta, kolmandaks tükike liha ning siis veel magustoit. Kõhu sai iseenesest täis, kuid oli aru saada, et kasutatud on kõige odavamaid toiduaineid ning üldse kiskus kuidagi üksluiseks. Rimini on võrreldes ülejäänud Itaaliaga ikka väga odav linn ja seetõttu soovitan soojalt ise välja sööma minna. Teine põhjus, miks mitte osta kolmetärni paketti on see, et õhtusöök paneb su oma ikkesse - hilineda ei tohi, siis ei saa süüa, aga kui on näiteks soov minna omal käel ringi seiklema, siis pead arvestama, et kindlasti olla tagasi õigeks ajaks. Lisaks nii, et kui on Rooma ja Firenzed ekskursioonil osaleda soov, siis läheb selle päeva õhtusöök järgmise päeva lõunaks, mis paneb su veel rohkem ikkesse ja rikub päeva täitsa ära, sest poole päevaga ei jõua kuigi palju ringi vaadata ja ilm pole ka alati just rannaks sobilik.

Meie reisi ajal olid kahetärnihotellis täpselt samad mugavused, mis kolmes tärnis.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased