Rio De Janeiro Karneval 2013

Kas on siin inimesi, kes kainud voi kavatsevad minna(oleks hea infot saada seal "hasti olemise kohta") Äkki on mingeid linke anda, kust saaks infot ammutada? Lennu ja majutusega on ok, kuid tahaks just seda kohapealset temaatikat :)

No seda ma oskasin ise ka leida- aga tanan sellegi poolest :)

Üldiselt soovitatakse sel ajal suurtest ja karnevali-linnadest eemale hoida. Brasiilia on muidugi väga ebaturvaline ning karneval suurendab seda astmeliselt. Pealegi oled ilmselt majutuse broneerimisega hiljaks jäänud, mis siis, et hinnad laes.

Majutused ja lennupiletid voetud ikka juba :)

Ma pesitsen ise Rios. Soovitan ehk jälgida siis Rio Times`i http://riotimesonline.com/. Siit leiad infor blocode ehk tänavakarnevalide kohta: http://www.diariodorio.com/agenda-dos-blocos-de-carnaval-de-rua-do-rio-de-janeiro-em-2013/. Rio on nagu iga teine suurlinngi ei ole ta midagi oluliselt ebaturvalisem aga öösiti suure kaamera ja kuldketiga ei tasu tõesti tänava peal jalutada. Karnevali tasub kindlasti vaatama minna ka sambadroomile, once in a lifetime kogemus! Teretulemast:)

Sambadroomile tasub uks kord minna, et ara naha seda mida kogu Maailm naeb, samas on seal vaatamist nii enne, kui ka parast kahte pohipaeva ( enne proovid ja B gruppi etteasted, parast voitjate paraad)

Eemalt on seda suht raske/kallis organiseerida aga on ka voimulus ise sambakooli koosseisus kaasa luua. Elamus natukene testsugune, kui lihtsalt pealt vaadata :)

Kui tahtmine teada saada, mida karneval kohalikele tahendab tasuks seda blocode listi uurida.

Rio karneval

On plaanis seekord ja minna ja asja lähemalt vaadata. Rio on suur ja pidu on suur, ka parima tahtmise juures igale poole ei jõua. Hea meelega loeksin teiste kogemsutest, mida kindlasti teha ja kuhu minna, mida võiks vältida ja pole muljetavaldav… vms targad nõuanded ja näpunäited. On see üldse piletiga üritus või lihtsalt rongkäigud tänavatel?

Karnevalirahvas, kus te ööbite? Meil oli varem kokkulepitud, et peatume tuttava tuttava pool Rois, aga nüüd hiljuti saime teada, et tal plaanid muutusid ja see võimalus kukub ära:S Ja nüüd ongi paras jama käes. Kas keegi teab soovitada head (mõistliku hinnaga) kohta?