Rios beach Beldibi

Sain odavalt messi pakkumiselt reisi ja nüüd hakkasin vaatama venelaste arvustusi ja see ei olnud sugugi meeldiv.Kas eestlastest ka on keegi viibinud selles hotellis ja mis on arvamus??

Meil ka messipakkumisega võetud sinna minek ning Eesti keelset tagasisidet pole kuskilt leidnud. Aga teades, et me ei istu 24/7 hotellis, siis usun et hinna osavuse tõttu pole väga mõtet isegi nuriseda. Ei ole ka niiväga pretensioonikas reisija. Kuna sul minek on?

Mina sain 3 mai.Aga ma lugesin googlist kommentaare ja selle hotelli keskmine hinne on 2,7 ja seal saab jooke(kõiki) ainult söömise ajal ja vahepeal ei ole isegi puhast pudeli vett saada.Seal on saanud ka vähenõudlikud paraja peavalu.Nüüd mõtlen hoolega,mis teha!

4 tärnist on asi ikka väga kaugel!

puht huvi pärast küsin, et mida selline edukas mees nagu markus siin rotiriigi reisifoorumis oma aga raiskab?

Esta1970. Rios beach Beldibi kohta on juttu googles päris palju. Riik siis TÜRGI ja BELDIBI.

Ma mõtsin, et Brasiilias Rio rannas mingi teema, lugesin mis ma lugesin, korra mõtlesin, et mis ned venelased sinna Riosse nüüd järsku tormi jooksevad, kuni päike valgustas millega tegu. Google 2,7 pole ju kõige hullem, üle poole ikkagi, hea koht magada, kui muidugi venelased lasevad.

Mul on kahjuks tervisega väikeseid probleeme ja ei taha eriti hotellis välja minna.Ma sain aru, et on 4 tärni hotell ja kõik toimib hotellis ,aga üllatus oli suur kui lugesin kommentaare ja tänu tervisele vahetan hotelli ära.Aga eestlased käige ära ja siis kirjutage sellest hotellist oma arvamus.See hotell on esimest korda eesti turul!

Esta1970. Sul on pealkirjas kohanimi Bildibi eksitav. Peaks olema Beldibi, saad selle ära parandada, kui lähed oma kirjutistele "muuda"

@Norsu Edukusest ei tea, aga ma vaatan siin ringi, mida rotirahvas räägib, et töötada välja uusi müügistrateegiaid. Antud juhtumist õpime, et ostetakse mingi võtte ajendil küll, kaupa tundmata ja müüjale hea marginaaliga. Siin keegi kirjutas, et ostis tuusik.ee kaudu Novatoursi paketi, no kadedaks teeb selline asi kohe.