Riverside Premium Hotel - Põhja Küpros

Kas keegi on käinud Põhja Küprosel hotellis Riverside Premium Hotel, palun jagage muljeid. Kas tasub võtta kõik hinnas pakett, on keegi minemas sinna lähiajal?

Oleks ka infost huvitatud. Minek siis juunis.

Minul ka elukaaslasega juunis minek. Ootan samuti huviga infot!

Meil minek Mediterranean Beach hotelli kas sinna ei ole keegi minemas? Kas üldse Küprose kohta mõnda head soovitust oleks kellegil kes juba käinud äkki jagada..., olen küll lugenud postitusi, aga midagi ikka alati juurde vaja :)

Lähen 22.04 Paphosele aga see teadmine ilmselt ei aita esimest kommijat, sest Põhja-Küproselt ei pääse rendiautoga üle "rohelise joone" lõuna poole, ainult ekskursiooni grupiga on see võimalus . Kui soovid ainult päevitusreisi, siis loomulikult on kõik hinnas mugavaim. Ise ei ole kunagi seda varianti kasutanud, sest ei ole tahtnud olla hotelli ja söögikordade ori. Soovin vabalt liikuda ringi- mõtlemata oma söökidest. Lõuna näksin just seal, kus saareosas ma siis parasjagu asun. Õhtusöögi olen alati paketti võtnud, sest õhtul kaugemalt tagasi tulles ei viitsi lihtsalt hakata söögikohta otsima, kus õhtustada. Võite öelda, et neid on ridamisi promenaadil või küla kesktänaval... jah, aga HEAD söögikohta leiab sealt harva, ....on tore kui sattud kohe esimesel korral sinna :) Seekord olen ise esimest korda reisil, kus pole hinnas ühtegi söögikorda. Hommik tuleb valmistada ise (apart. korter) ja õhtuks tuleb siis leida mingi hea toidukoht. Uusi põnevaid elamusi kõigile!

Olen leidnud ainult mõned positiivsed kommentaarid Riverside Premium Hotelli kohta, aga oleks samuti huvitatud arvamustest kellegilt, kes on seal puhanud hiljuti. Meie perel minek juuni kuus.

Elasin Limassolis 5 aastat ja pean mainima,et juulist septembrini eestist minejale on esimene kommistuskivi kuumus.Parimad ajad vast on veidi jahedamad ajad sest siis saab ka ringi vaadata.Pimeduse saabudes hakkab linnas alles elu sest siis annab kuumus otsad aga pimedas ju ei vaata midagi.Vee temperatuuri vaja proovida ei ole kuna see on tihedamini soojem kui teie enese keha temperatuur.Haisi vaja ei ole karta kuna neid ei ole nendes vetes.Eestilikke ilmaolusi saab nautida Olympuse mae otsas Troodosel kuhu kaivad enamikus bussiekskursioonid.Kui soovite aga tagasihoidlikumalt esineda siis hotelli asemel on olemas kohalikud Hotel Apartments mis ei ole sugugi halvemad ja enamjaolt 25-40 eurot oopaev.Aga julget pealehakkamist sellise palavusega,,,,vaikelaste korral valige aga jahedam aeg,,,soojalt soovitan...kui ei tundugi palav siis paari tunniga on nahk maas.

Kuidas seal praegu veetemperatuuriga on? Kas saaks juba ujuda? Meil minek 21.05

Meil ka 20.06 minek, oleks ka huvitatud just nende kommentaaridest kes seal hotellis viibinud.

Käisin aasta tagasi aprillis Riverside premium hotellis. Võtsime ainult hommikusöökidega paketi. Ümbruses on palju erinevaid söögikohti jalutuskäigu kaugusel Alsancaki küla keskuses, lisaks saab ka väga lihtsalt ühistranpordiga Girnesse. Meie peatusime Riversides suurema seltskonnaga kolme magamistoaga villas, mis oli küll pisut ajast ja arust, kuid siiski reisi elamust ja avastamisrõõmu oli nii palju, et sügisel läheme jälle. Nagu aru olen saanud, siis cherryga minejad majutatakse seekord uuemasse hotelli kompleksi, nö. korrusmajasse. Kui on veel küsimusi, vastan meeleldi.

Maila, kuidas on valuutaga? kas tasub vahetada või siis vahet pole ka kui eurides arveldada? Mis kohti soovitad kindlalt külastada? Kus võiks lastega käia?

Ette tänades.

Üldiselt saab hakkama ka ainult eurodega, kuid parem liire kaasa võtta. Lihtsam väiksemates kohtades sularahas nii arveldada, eriti ühistranspordis. Hotelli lähedal asub ka üks suurem marketi moodi pood, seal arveldasime kaardiga.

Girne vanalinn koos sadama ja kindlusega on kindlasi põnev vaatamisväärsus. Veel on võimalik ühistranspordiga sõita pealinna Nikosiasse. Et mitte vanalinnas ära eksida, on spetsiaalselt turistidele märgitud maha sinine rada. Turisti lõkse on sellel teekonnal suht vähe ja müüjad ei ole nii pealetükkivad kui Türgis näiteks.

Kolmapäeviti on Girnes turupäev, sinna tasub kindlasti minna. Kauba valik on väga lai, alates gutšimutšidest, lõpetades kõigega, mida on võimalik teha oliividest :) Mini loomaaed on ka kõrval. Meie reisil oli kaasas 5 aastane laps, kes kõik need tripid vapralt kaasa tegi, ning põnev oli temalgi. Hotellis siis kolm basseini, millest üks lastega peredele.

Need siis kohad kus käisime. Soovitan vaadata Iffi Põhja-Küprose reisi

http://etv.err.ee/v/meelelahutus/reisile_minuga/saated/e2afcec7-e7db-41e9-8976-19978705548d

Maila, kas Te lendasite otse Tallinn-Küpros või oli vahemaandumine Türgis ka?

Lendasime Vantaa lennujaamast Küprosele ja vahemaandumine Türgis oli ka meil. Lennukist välja ei aetud, toimus ainult meeskonna vahetus ja lend jätkus. Lennukis pakuti süüa ka.

Maila, kuidas on hinnad võrreldes nt. Türgiga? Söök, jook transport. Kas Teie autot ei rentinud, kas saab ühistranspordiga hakkama? Tänud!

Türgis käisime sellisel reisi, mis koosnes suures jaos bussisõitudest ühest turistilõkust teise, sealsetest hindadest kohalikes poodides ei tea. Kuid Küprosel kulus raha sellegi poolest vähem omapäi ringi kolades ja söögikohti otsides. Umbes 7 euri inimese kohta. Jootraha ei tohiks unustada, teenindus sattus meil olema alati viisakas ja meeldiv. Kui ma ei eksi, siis hotellist Girnesse pileti hind oli 2,5 liiri. Enne reisi küll pidasime peenikest plaani auto rentida, kuid kohapeal, nähes sealset liikluskultuuri otsustasime siiski ühistranspordi kasuks :) Ühistransport liigub väga tihedalt, tuleb vaid õigel teeotsal olla, kätt tõsta ja teada koha nime kuhu tahate minna. Olen kindel, et giid seletab teile täpsemalt.

Ei soovita mitte mingil juhul hotelli Riverside Premium hotelli kui reisite lastega. "kõik hinnas" pakett hinnaga 105 € / nädal sisaldab söömist pearestos, muid snäki kohti ei olegi. Hommiku ja lõunasöök ok ajal, aga õhtusöök alles 19,30. Vahepeal pikk paus ja no ega lapsed küll vastu ei pea. Kõik hinnas ei sisalda VETT, ehk et vesi tuleb kohapealt soetada. Eriti oluline imikutega reisijatele kellel vaja valmistada piima. Kuna hotelli majad on pilla-palla laiali siis on võimalik et asute restost km. kaugusel või kui saate toa rosto juurde on basseinid väga kaugel. Meil õnnestus veel saada selline tuba kus ei olnud töötav TV ega levinud internet (tõeline puhkus). Kõikidesse kohtadesse viivad trepid , mis tähendab palju laste/kärude tassimist.Ma ei kujuta ettegi kuidas käruga üksi üldse kuhugi oleksin pääsenud. Hotellis puudub ARST. Meil õnnestus ka see kadalipp läbida :/ ainuke abi mida pakuti lapse haigestumise (tõusis öösel 39c palavikk ja kurk oli mädane-diagnoos angiin)korral oli et võime Teile takso tellida. Õnneks oldi valmis ka meie nõudmisel kutsuma kiirabi ja saime väga hea teeninduse osaliseks. Rand asub 3-4km kaugusel ja randa mineva bussiga ikka jama. Nimel sõitis see randa kell 10,30 ja tagasi 15,00, vahepeal sai siis liikuda bussidega, mis on seal väga ok. Viskad aga käe püsti ja saad kuhu vaja, hind oli täpselt nii kuidas juhtus. Hotelli juures on ka piskike poeke, aga no sealt saabki vett, küpsist, alkot ja ujumiseks vajalikku. Lähim market aga 700-800m.

Asukoht ja hotell sobilik pigem suuremate lastega peredele ja täisealistele.

Käisin nimetatud hotellis juunis. Hoiatuseks teistele, hoidke oma sularaha seifis. Meilt ja veel paarilt eestlaselt varastati toast sularaha. Mõnel oli kohvris peidus, aga see ei takistanud loomulikult varast... Teine veider asi oli see, et lahkumisel üritati pähe määrida arvet, mida meie polnud teinud...nimelt võtsime kõik hinnas paketi ja seega ei käinud kuskil eraldi sööke jooke tellimas. Arvel seisis aga, et olime ala carte restos einestamas käinud. Tänu meie giidile ja ühele restorani töötajale leidis asi siiski lahenduse ja me ei pidanud midagi maksma ja passi sain ka tagasi. Receptionis nad nõudsid minult kohe passi kui keeldusin maksmast ja julgesin neile nö vastu hakata. Kõige naljakam oli see, et nad raiusid kangekaelselt, et minu allkiri passis ja allkiri arvel on identsed. Mis siis, et nad erinesid üksteisest nagu öö ja päev. Sellised seiklused siis. Muidu oli kõik ilus! :)