Rongi ja bussiga öösel Singapurist Malaisiasse-kuidas toimub piiriületus

Palun kirjutage kes käinud, kuidas kogu see üritus välja näeb,kuna vahepeal ju piiriületus,kas toimub bussi vahetus,kas piiripunktist tuleb jala läbida,kuis rongiga,kas passikontroll rongis. Tänan ette

See on päris pikk protsess vähemalt bussiga Vaata minu postitust eelmise aasta jaanuarist"suitsumehena Singapuris" pealkirja alt Tripis. Me käisime 4ööd Singapurist JB ööbimas ja siis sai seda piiriületust ikka proovida.

Kui minna ööbussiga (sellisega, mis umbes 9 paiku Singapurist väljub):

Buss sõidab piirile, rahvas läheb välja ning toimub piiriületus. See väike kaardike, mis riiki sissesõites enda kätte jäi, võetakse ära. Pärast piiripunkti tagasi bussi.

Mõne aja pärast on teine piiriületus, jälle bussist välja, piiripunkti, pärast bussi tagasi ja tee jätkub. Enamik bussifirmasid teevad pärast seda peatselt peatuse, kus saab süüa osta ja WC-s käia.

Tänud vastajaile,buss välistatud:) sooviks nüüd teadjamatelt rongiga kulgemise infot,kas seal peab ka kuskilt välja kobima vahepeal? Tänan ette :)

Mõni aasta tagasi küll pidi - koos kogu oma kaasasolevaga :) Ei usu, et tänaseks päevaks muutund on. Kõige selle juures jäeti meid Singapurist välja registreerimata, mille tõttu meil oli hiljem probleeme Malaisiast väljumisel :)

Tänud,saan ma siis öigesti aru,et singapuris lähed rongile siis piiriületusel maha,,,,väike jalgsimatk,piiriületus ja teise rongi,ning söit läheb edasi.Ma ei saa aru,siin kirjutatakse ,et rongiga nii mugav,istud peale viskad horisontaali ja Kuala Lumpuris astud maha :) Seepärast ma uuringi ,et mis tegelikkus :)

Sama teekond ees kuid kiirema ajaraamiga. Singapuris maandume ca 17.00 ja KUL LCC Terminalis peame olema ca 05.00 hommikul. Hetkel tundub, et rong oleks tänu graafikule välistatud. Seega kas te soovitaksite kohe võtta bussi a'la - http://www.singaporemalaysiabus.com/kuala_lumpur.html ? Või minna Singapuris metrooga piirile, sealt jala üle ning siis buss võtta suunaga KUL ?

Kas mõistlikum poleks Airasia õhtuse lennuga 30-40 euriku eest siiski SIN-KLCC lennata?

Kui on kiirelt vaja piiri ületada, siis üheks variandiks on vastava piiriületuslitsentsiga takso. (Tavalisel taksol pole lubatud piiri ületada). Litsentsiga takso saab Queen streetilt. Taksojuht ulatab piiripunktides autoakna kaudu reisijate passid tembeldamiseks ja muud protseduuri polegi.

Metrooga otse piirile ei saa. Tuleb mõned peatused ka bussiga sõita. Lennujaamast läheb ka buss otse Johor Bahrusse, aga piiril tuleb ikkagi asjadega välja tulla ja jala üle piiri . Kuskil 3 tundi võttis aega , et Johor Bahrusse jõuda. Küllalt tüütu tegelikult. Ise lendaks AirAsiaga.

SIN-KUL liikumine toimub 8 märts, seega AirAsia piletid ca 200€ antud vahemaal :)

ok, vaatasin ekslikult 08.02, 08.03 ca 50€

Teine variant oleks ka Jetstar, aga siis oleks Kualas vaja terminali vahetada, st. põhim teisele poole rada saada, mis kõige mugavam variant küll pole, aga hetkel 8nda õhtul jetstariga pilet viimasele lennule ~27EUR.

Rong sõidab ca 7 tundi, vt. lähemalt http://www.seat61.com/Malaysia.htm#Singapore_-Kuala_Lumpur-Penang-_Bangkok . Sõiduplaanis näeb ka piiriületamise kestvus, st. saabumine Johor Bahrusse.

Lahenduseks oli http://www.tigerairways.com/sg/en/ , maksumus 38 SGD. :) Vististi sai piletid nüüd odavamalt kui oleks bussiga liikunud.

Sedapidi ei tea, aga meie sõitsime Malaisiast singapuri. Siis küll piiril midagi ei toimunud. Malaisias bussi ja Singapuris välja. Bussijaamas toimus sarnane kontroll lennukisse pääsemisega (passikontroll ja pagasi läbivalgustus), Ei midagi keerulist ...

Kas keegi on läinud ka nii, et Singapurist taksoga Jahor Bharu sõitnud. Kas selline asi oleks üldse võimalik ja mis maksma on läinud? Või on ikka mõtekas minna Woodlandsist rongile? Palju see piiriületus keskmiselt woodlandsist aega võiks võtta?

Me sõitsime metroo ja bussiga Woodlandsi, seal ületasime jalgsi piiri ja siis teisel pool piiri tegime veel väikese jupi bussiga ja olimegi johor Bharu rongijaamas. Bussipilet Malaisia poolel maksis umbes 1 MYR vist. Ei olnud keerukas kogu see protsess, pidi ainult bussijuhtidelt küsima natuke infot.

Rongiga aga sai teistpidi tagasi tuldud, et Malaisiast otse Woodlandsi. Siis pidime Johor Bharus koos kompsudega maha minema, passikontrolli läbima ja siis kohe teistpidi rongi tagasi ja sõit jätkus. Kokku läks vb 15 min.