Rongi või bussiga Västeras'st Stockholmi lennujaama

Tere,

mul keele ja netiotsinguoskusi napib, palun äkki mõni teadjam aitab... Kuidas ma saaksin 09. juulil Västeras'st rongi või bussiga Stockholmi, või veel parem otse Stockholmi lennujaama. Palun nii täpseid juhiseid kui võimalik. Aitäh :)

sellele mailile ja siis uurime asja koos nippidega. Võibolla kohanimi kirjutatakse teistmoodi ja sinu arvutil pole neid tähti.Pane hoopis kirja ka postiindeks, siis klaar kus reis algab. Kirjas ei seisa ka mis kell pead Arlandal olema. Ühiskondliku transpordiga läheb aega.Stockholmist söit Arlandale on juba 50 minutit bussiga. Stockholm Arlanda rahvusvaheline lennuväli asub 42 km Stockholmist väljas, põhja suunas. Põllu peal, nurga taga, 5 minutit enne lennuvälja saabumsit näeb veel lehmasid mõnusalt rohtu nosimas. Nagu umbes palju kirutud odavlendude lennuväljale oleks saabumine. Seega: rahvusvahelised lennujaamad ei ole asu sugugi mitte nii nagu TAllinnas - linna keskel endastmõistetavalt. Ja odavlennud lendavad ka rahvusvahelistesse lennujaamades mõnedes riikides. Nii et odavalendude lennujaamade asukoha kirumine on absolut rumalus.

leenasuve ät gmail.com

0
0

Probleeme tekitab inglise või rootsi tekst? http://www.sj.se/sj/jsp/polopoly.jsp?d=10&l=en from : Västerås C to: Arlanda C Show timetable only

Vastuseks ei tule ainult SJ rongide ajad, busse ja Arlanda expressi näitab ka. Või siis http://www.resplus.se/default.asp?language=2 , peaks sama tulemuse andma.

0
0

Mine Västerasis bussile, bussijaam on kohe raudteejaama kõrval (kõik suht kesklinna kandis). Ei mäleta täpselt mis posti alt startis...oli vist 5 või 6. Igatahes seal ajad üleval ja bussil kiri peal,et sõidab Stockholm Arlanda lennujaama.200 SEK maksis vist viimati see pull. Anyway, eks inimesed juhatavad kui vaja.

0
0

Aitäh kõigile vastajatele, sellest oli suur-suur abi. Infoks veel niipalju, et mu lennuk Stockholm-Tallinn läheb 09.07.2008 kell 14.05. Seega ma arvan, et kui ma olen kell 12 lennujaamas, siis vist on ok? Kasutades margusl'i antud linke, kas ma saan õigesti aru, et kui ma sõidan 9. juulil kell 10.20 Västeras C'st Arlanda C'sse, siis olen kohal 11.53 ja see nali maksab 193 SEK?

Palun kinnitage, kas ma saan õigesti aru, et C tähendab Centralstation ja see omakorda tähendab bussi või rongijaama?

Ja kas ma saan õigesti aru, et see konkreetne asi on ikkagi buss, mis 10.20 väjub, mitte rong?

Ja nagu ma aru saan, siis ei ole sellel liinil ümberistumisi?

Mis asi on Flygturen? Ja mis asi on Länsbuss?

Ja kas ma saan õigesti aru, et kui mu lennupileti peal on kirjas Arlan 5, siis see konkreetne liin sõidabki õigele kohale kõige lähemale?

Küsimusi sai palju, aga äkki viitsite vastata. Suur tänu juba ette :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased