Rongiga Sitsiiliasse

Tere! Plaan augusti lõpus Sitsiiliasse minna läbi Rooma rongiga. Olen siin lugenud kommentaare, et rongid päris jubedad. Kas tõesti on see nii? Kas keegi, kes käinud saaks täpsemalt kirjeldada. Muidu oleks nii mugav öise rongi peale minna ja hommikul kohal olla. Kes viitsib vastata veel, kus võiks piletite hindu otsida, ma siin leidsin paar lehte, aga seal nii segane kõik. Aitähh.

Miks tahad rongiga? Soovitan mõnda odavlennufirmat. Ise lendasin eelmine aasta Easyjetiga Malpensast Palermosse. Pilet koos taxidega oli 600.- eeku ja reis 1h.

0
0

Rongiga Roomast Sitsiiliasse on kùllaltki kole elamus, eriti òiste rongidega, aga kes soovib terava(ma)id elamusi, miks mitte. Vaata www.trenitalia.it

Lennukiga saab odavalt WindJetiga: http://w3.volawindjet.it/default.aspx?lang=en

0
0

Ma vaatasin ka lende, Easyjetiga saaks praegu 2300.- Milaanost Palermosse käidud,aga tahaks veel Roomat külastada ja seal peatuda paar päeva, nii et just sellepärast küsingi rongide kohta.

0
0

minu arust on rongid seal suht ok... eks see sõit pikk saab olema ja kui sa hinnatundlik pole siis vali kas Eurostar või InterCity rongid - need kiiremad ja rahvas intelligentsem...kui aga odavam sobib paremini vali Regional(R) rongid...tunduvalt soodsamad:) ei ole seal ka miskit hirmsat vaja läbi elada..vaata eelpool mainitud www.trenitalia.it

lennufirmadest võid proovida ka siselende...nt. WindJet pakub häid võimalusi või tuula Skyscanner.com -is ringi:)

Karin

0
0

Eurostar ronge Roomast Palermosse ei käi. Ainus mida ma julgeksin soovitada on päevane ICplus, nende öiste Expressidega on siin igasuguseid jutte - alates vargustest ja lõpetades puukide ja lutikatega. Mul on endal olnud kogemusi ühe Palermo-Milano Expressiga ja see ei olnud just mu parim reisielamus. Kui tahad öösel inimlikult reisida siis pead magamisvagunis reisima ja selle hind on umbes sama mis lennukil. Teine asi - kui pileti varakult broneerid - klõpsa trenitalia.it's tariffa koha peal Amica (mitte Standard) - see on 20% hinnaalandusega pilet, mida on piiratud arv.

0
0

sõitsime öise rongiga kõige odavama piletiga ( vist E20-23) , sest Salernos ei leidnud jaama lähedal hotellikohta ja hommikul tahtsime Salernost kindlasti edasi sõita - oli hetkeotsustus sõita öösel.Rong tuli Roomast ja osa kupeesid oli tõesti ülerahvastatud, osades oli kesköö ajal istmed hõivatud magajate poolt.Kõndisime vagunist vagunisse ja lõpus oli täiesti vaba kupee, millede pehmetel istmetel oli hea uni , ärkasime Messinas praamilt mahasõidul.Tundus et osaliselt hõivatud kupeede uksed olid kindlalt kinni seestpoolt ja lisaks trügida suht raske; ka meie sulgesime ukse ja keegi ei tülitanud meid. Magamisvaguni piletid olid ~ 3-4x kallimad.Oli hea õnn , kogemus julgeda teha hetkeotsustusi ja mälestus imeilusast Sitsiiliast. Kuna Salernos istusime Palermo rongile( hilisõhtul polnud valikut), tulime Messinas rongilt maha ja ootasime paar tundi, siis sõitsime edasi Taorminasse ja sealt pärastlõunal Cataniasse, kus veetsime mitu päeva ja käisime Etnal.

0
0

kui ma tahan osta rongipiletit trenitalia.com-ist Roomast Napolisse, siis kas ma peaksin valima standard, amica või mõne muu hinna. Ei saa nendest määradest aru. Olen üliõpilane ja tahaks teada, kas on mul võimalik saada mingit soodustust.

0
0

Minu teada üliõpilastel soodustusi ei ole. Kõige parem hind n.ö. tavainimese jaoks on Amica (sellega saad 20% soodustust). Muud on erikategooriatele ja erinevate kaartide omanikele.

0
0

kas flexi ja standard on ka tavainimeste jaoks?? ja mis vahet neil on??

0
0

With the Flexi fare is that you can change train when you want, even at the last minute! (20% kallim kui standard) If you choose the Standard Fare, you can make two booking changesfor free until the train departs , and once within three hours afterwards. Also, if you decide to change your ticket, , you can do so only once until the train departs, and pay a change fee of 20% of the ticket with the maximum of 1.55 euro

Nagu näha siis tavainimeste jaoks. Kõik variandid on lahti seletatud seal: http://www.trenitalia.com/en/promozioni_offerte/index.html

0
0

Advokaat, kas oleksid nii kena ja selgitaksid lähemalt Amica soodustust TrenItalia rongidel, kuna tundub, et Sul on sellealaseid kogemusi... Külastasin ise ka TrenItalia kodulehekülge ning sain aru, et Amica soodustuse puhul tuleb pilet aegsasti ette osta ja kasutada saab seda pikkadel marsruutidel. Kas see on ainus tingimus, kas see kehtib vaid interneti kaudu ostes?

0
0

Amica tariif pole midagi muud kui 20% odavam kui tavahind, piiratud kogustes ja seda saab nii interneti kaudu kui automaatkassadest (võimalik et ka tavalistest kassadest, pole uurinud)kuni 24h enne rongi väljumist. Broneeringut saab muuta vaid üks kord ja seda ainult algsest hilisemaks väljumiseks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased