Rooma hilissugisel ja talvekuudel

Keegi hiljuti pole käinud Roomas ? Kuidas seal ilm ja kas praegusel ajal on mõtet kuhugile ranna poole minna? Uurides peaks vee temp olema seal ~20kraadi ringis ehk isegi ujutav. Praegu vist pole ka väga palju turiste ja ööbimisega ei tohiks probleeme olla. Oskab veel keegi öelda kas Airbalticu lennud on üldjuhul täis ?

T6nis

No ujumisele pole mõtet küll rõhku panna, kui sa just talisupleja ei ole. Veetemperatuuri kohta ei oska midagi kosta (kes see ikka seda sellisel aastaajal mõõdab) aga õhutemperatuur näitab max 14 kraadi ja võrreldes Eesti 14 kraadiga võib julgelt mõne kraadi maha võtta, külmem tundub. Ka Itaalias on talv algamas, põhja pool sadas lund ka, rannailma sealkandis ei leia. Aga muuseumite külastamiseks on sobiv aeg ja öömajades ka madalad hinnad. Lennupileteid on ikka mõtet Airbalticu lehelt vaadata, mis hinnaga saada.

0
0

Meil on täna miinimumtemperatuur +1 ja maksimum +12, nii et ma arvan, et ujumisest ei tule suurt midagi välja. Turiste on siin tõepoolest vähe ja öömaja saamisega probleeme arvatavasti ei ole.

0
0

Foorumi kolleegidega taiesti nous, praegune aeg vaga soodne majutuse hindade suhtes, (olukord hotellide ja B&B omanikele upris nutune praegu, nii et hinnad lastakse roomuga alla, peaasi et taituvust tosta). Kui paike paistab, on Rooma tanavatel jalutada vaga monus - ei kulnm ega palav. Muidigi vihmaseid ja aikeseliseid paevi voib ka ette tulla. Turiste vahe - Vatikani ja muudesse muuseumidesse paas holpsam. Maletan, emotsioone kui esimest korda Rooma tulin - oli detsember. Tundus Eesti oktoobri algus-keskpaik, paike paistis, oli soe ja monus.

0
0

Plaanis sõpradega nelja päevane reis Rooma. Kui ma õigesti aru saan, siis Advokaat ja vic70 elavad praegu sealkandis :) Paluksin abi hotellide broneerimisel. Leidsin otsingu kaudu palju ööbimiskohti, aga äkki teate öelda/on kogemusi, milline neist pakub ka transporditeenust Fiumicino lennujaamast hotelli? Kas peab ennem toad ära broneerima? (muidu nad ei tule järgi) Kas kaardi järgi on vaatamisväärsuste leidmine lihtne?

0
0

Tere Marlene. Annan nou hea meelega, kirjuta mulle mailile, siis ei ole ohtu et rikume foorumi reegleid: [email protected] voi [email protected]
Saada lingid valitud hotellidega ja saame koos vaadata mis sobib mis mitte. Samas oskan ehk ka omalt poolt midagi asjalikku pakkuda. Muidu saab siit foorumist Rooma kohta paris palju asjalikku lugeda. Vaata siia: http://www.trip.ee/taxonomy/term/503 Aga olen hea meelega nous uksikasjalikumalt infot linna kohta jagama kui vaja. Kui soovite et hotell auto jargi saadaks, peab toa ara broneerima. Aga jargi saab auto tellida ka transferi firmadest, nendest Rooma lausa kuhiseb. Teine asi et tuleb teada, milline neist usaldatav, milline mitte. Rooma ajalooline keskus on upris kompaktne, kui on hea kaart ja kodutood ka natuke enne reisi tehtud, siis probleeme ette tulla ei tohiks. Kasvoi "google" interneti kaart. Keskus on igast nurgast filmitud ja tanavaid ning objekte saab koguni 360 graadilt uurida. Aga igatahes, olen abiks kui vaja.

0
0

Tere Marlene, Kui oled huvitatud, kirjuta mulle [email protected], saan Sulle soovitada usaldusväärset autofirmat ka ilma hotellibroneeringuta. Samuti võin nõu anda hotellide osas.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased