Rootsi gruis!

2500eeki edasi tagasi gruis millal ise tahad kehtib veel pikka aega jne 4 inimest edasi tagasi a klassi kajutid vipp teema 56772271 Tomm

Tom Cruise sina ve? Skip that comment.

Vipp teema gruis.

Sounds great. Kuidas ja millega seda süüakse?

Kui jah, siis anna palun teada kui kaua Te veel Rootsi vahet sõidate? Võin õhtul paadile hüpata.

Tervitades, Mickey Mouse ;)

181 46 142 12(16) 2 2745,67 2 30+1 138 6,5. Mõelgu igaüks ise välja, mis infot need numbrid sisaldavad. Ega eesti keeles pea ju jumala pärast komasid ja punkte panema, samuti on täiesti üleliigsed suurtähed lause alguses.

P.S. Google Translate keeletuvastus annab teada, et GRUIS tähendab afrikaani keeles kruusi. Mul üks Rootsist toodud kruus juba on, nii et 2500 rahast veel ühe jaoks hakkab kahju.

No mis te norite, äkki keegi tõlgiks parem veel veidi, mida teemaalgataja saada tahab? 2500-kroonine kruus on muidugi kallis lõbu, aga kui neli inimest korraga joonuks saavad... . . . !

Oh suur tänu teemaalgataja! Päev muutus kohe paremaks, sai kõvasti naerda! :D

Tõesti sellest teemast nüüd küll aru ei saa, mida siin tahetakse öelda. Esimesel pilgul tundus jah nagu reisikaaslase otsimine, aga vb on see hoopis midagi muud? To magistritydruk: Segaste teemade puhul on ikka tavaline, et noritakse. To Liiisa: Olen Sinuga nõus. Ka mina sain siin päris palju naerda. Eks sellised teemad kulu ära jah, vahepeal midagi naljakat on ju ka vaja.

Omapäraselt sõnastatud pakkumine oli ilmselt: Tallinn-Stockholm-Tallinn kruiis 4 inimesele A-klassi kajutis tavahinnaga 3900 - 6900 krooni sõltuvalt kuupäevadest. Kas A-klassi kajut nüüd päris "vipp teema" on, aga tavahinnast soodsam pakkumine igaljuhul. http://www.tallink.ee/ee/trips/cruises/talSto/dayInStockholm.htm

OT: natukene väsitavaks on muutunud see ilkumine. Kui tahame trip.ee foorumit keele- ja mõttepuhtana hoida, võib sellised postitused kas keeleliselt korrigeerida (mida ka tehakse) või ära kustutada. Meelelahutuslike lõimede lugemiseks on meil Perekooli foorum jms põnevad lehed.

Ärge kustutage ..Gruis..sain kohukrambi endale :)

Trip jätab endale õiguse avaldada kultuurilisharivaid postitusi muutmata kujul.