Rootsi- probleemid.

Tere trippijad!

Tekkis mõte minna Rootsi- Stockholmi(13- 14 aprill,12 aprill tallinnast minema ja 14 stockholmist tagasi), aga mis värk selle vanusepiiranguga on? Et siis juba ei saagi enam ilma üle 21. aastaseta Eestist sinna? Või kuidagi ikka saab? Olen 18. -Siis, et kuidas laevareis üldse välja näeb? Broneerimine, kohale minemine, pakid kuhu jms.. ma pole kordagi laevaga sõitnud :$ -Kas üksinda Stockholmis oleks raske hakkama saada? Ohtlik? -On keegi peatunud Nordic Sea hotellis või võtnud selle hotellipaketi(Tallink), mille hinna sees on laevapiletid ja hotell? Kuidas see toimib?

Issand, mul oleks niii palju küsimusi, aga kõike siia postitada oleks vist veidike liiga palju. Aga ma oleks väga tänulik igasuguste kommentaaride eest Stockholmi ja laevareiside kohta.

Aitäh,

Kui aga olen alaealine ja sooviks minna kruiisile, kuidas siis piirangud on?

0
0

No põhimõteliselt ma mõtlen minna kontserdile sinna, jah üks öö stockholmis siis. Küsimus veel, kuidas seal taksodega on? Röövivad mu rahast paljaks kui öösel tahan kontserdilt hotelli sõita c. 1 km?:D

0
0

taksoga on nii, et need õiged taksod maksavad 2 korda rohkem kui isehakkanud taksojuhid võtavad, aga viimaseid peab esiteks teadma, kus kioski vms ees nad ootavad ja teiseks pole siina mõtet neiul ilma noormeheta minna mu teada. Ma kilomeetrites ei tea, aga mh.. üks 10 km umbes läks mu meelest tavataksoga 400 sek-i. Vaevalt see tavaline takso nüüd nii ohtlik on - usun, et pole hullu. Aga minul polnud juhust üksi sõita kordagi.

0
0

Tallinkil on vanusepiirang kruiisi puhul. Sul peab siis olema kaaslane, kes on vanem kui 21.a. Aga täpsusta seda Tallinkist. Samuti saad sealt infot broneerimise jm.kohta. Laevareis näeb yldjuhul välja selline. Lähed vähemalt 45 min.varem sadamasse. Mida varem, seda parem. Suundud check-in i, mis tähendab seda, et sealt saad pardakaardi kus on peal Su kajuti nr.Eeldusel, et oled enne pileti broneerinud ja tasunud. Seejärel lähed laeva. Nyyd ei toimu enam passikontrolli, aga dokumendid peavad olema kaasas. Enne laeva sisenemist esitad pardakaardi. Seejärel otsid kajuti. Kuna Tallinki laevad väljuvad kell 18.00, siis on seal hulgaliselt aega. See on siis juba Sinu otsustada, mida Sa söidu ajal teed. Seal on restoranid, baarid, ööklubi. Ei usu, et yksinda hakkama ei saa. Laeva informatsioonist saad linnakaardi ja vajadusel ka muud infot. Rootsi kellaaeg on yks tund järel Eesti ajast.

0
0

Taksosõit peaks maksma võibolla 75 SEK kilomeeter maad. Soovitav on et valida suurimaid firmasid nagu Taxi Stockholm, Taxi 020 ja Taxi Kurir. Kõige kahtlasemad on firmad mis katsuvad kasutada sümboleid mis sarnanevad suurte firmade omadele, eriti Taxi Stockholmi koopiad. Nende kilomeetri hind võib olla väga kõrge. Isehakanud taksojuhte tuleb tingimata vältida, nendega sõites ei tea üldse kuhu sattub.

0
0

Sooviks keegi äkki tulla Ill Nino(www.illninoworld.com) kontserdile(13.aprill) Stockholmi? Tallinnast väljasõit on 12. aprilli õhtul, tagasi jõuaks Tallinnasse 15. aprilli hommikul. Üks koht oleks pakkuda hetkel(c.3000 kr- laevapiletid 1515kr+ hostel 500kr+ kontserdi pilet 450kr + söögid ja linnasisene transport)

Või oleks äkki keegi huvitatud lihtsalt Stockholmi külastamisest ilma kontserdita nendel kuupäevadel?

0
0

Kui Sul on Stockis 1km sõita/kõndida, siis taksot seal küll võtta pole mõtet. Stock (eriti kesklinn) on ikka suht turvaline kant. Pluss, olenevalt, mis päevaga tegu on, siis nädalalaõõpusel eksisterivad ööbussid ka.

0
0

Tekkis üks küsimus ka seoses Estland555 poolt öelduga, nimelt, et kas check-in'is on vajalikud kõigi broneeringus olijate kohalolek ning nende dokumendid või piisab broneerimisnumbrist? Selline küsimus seetõttu, et kuna üks meist kaugemalt tulija, siis äkki võimalik teistel piletid varem välja võtta, et hilisel jõudjal enam kiirustada poleks vaja.

0
0

Kõigil kellel on üks ja sama broneeringunumber, vöib üks persoon piletit välja vötta. Aga koos kõikide reisijate passidega. Ja juba hommikul kohe, saate 9. tekile vast koha. Ja kui plats ei passi, siis alates kella 19 vöite infopunktis laevas paremat küsida, kui laev täis pole. Kindlasti avage korraks oma piletite-pardakaartidega kajutiuks, see fikseerib, et olete laevas ja koha hõivanud, mitte vabaks jätnud. Et olete ikka olemas. ja kui öösel tuleb muusika ikka kajutisse, nii et vaimu välja puhata ei saa, siis, proovige uuesti kajutit vahetada. Väljamaalased näiteks nii teevad. Ja söber vöib 17.40 ka veel laevale uksest astuda. Aga tal peab ikka pilet ka olema. Ja kui on kruiisi reis, siis marssige sirgelt laeva kella 16 alates, check in siis teie tegema ei pea.ainult piletit näitama laevas. Aga Stockholmi linna sadamast kuidas saate, viskate jala vöi, vöi ostate üksiku pileti kalli raha eest? Minu nõuanne, ostke kamba peale sadamast Pressbyroost Förköpsremsa Helt pris 16 kuponger 180 kr. Sellega lähete sinise bussi peale nr4 ja ütlete mitu persooni on ja siis bussijuht tembeldab ära. Ja siis samamoodi saate tagasi söita. Stockholmis ei saa jänest söita niisama lihtsalt.aa, selle piletiga on veel nii: teie astute söpradega bussi kell 10.15, bussijuht lööb templi 11.00kuidas kunagi vahel isegi suurema vahega). seega - kell 11.00 vöite veel seda piletit järgmisse bussi vöi metroosse sisenedes kontrollile näidata. Metroo on nagu LOndoniski - vasak poolne. Ja söitke aga. Sedasi saate väikese linnatuuri bussiaknast ära näha.nö saitsingu maa keeles. Siis vana linnas könnite jala. Sadamast linna on vist 4 km. oi, aeg kulub rutuste linna peal. Köht peab teil täis olema, siis jaksate jala köndida. Toidupood ehk köige asjalikum on see suur kaubamaja NK. Sealt toiduosakonnast leiutate töesti soodsa hinnaga euroschopi toiduaineid. Vaat et teil lusikad igaks juhuks taskusse torgatud, vöib vaja minna jäätise söömisel. Muidugi linnaplaani saate kohe NK vastast turismiinfost. Ehk laeva pealt linna plaani vöi siis vötate sadamast rulltrepi körvalt ajalehe, seal plaan esimeseks ehmatuseks sees. Midagi ei ole teha, aga Stockholm on ikka töesti ilus linn. no sõda pole käinud. Nii lihtne see ongi. Head pärituult! . . . Trip.ee lisas enamiku suurtest algustähtedest! Sidesõnade rohkusega ei osanud midagi peale hakata!

0
0

Frihamnen - Stora Essingen ja vastupidi pärast siis. Kell 17.00 tuleb hakata end uuesti laevabussile asutama endeid. Bussisõit linna vahel ja metroos - Tunnelbana´s maksab 2 vahet pileti ribal.Näiteks üks peatus bussiga ja siis 1 peatus tunnelbanaga, kehtib sama tembeldatud pilet. Neli inimest saab sadamast linna sõidetud ja ka tagasi selle 16 riba kaardiga. Eestis neid pole (vist)ja ei oska ka öelda nii, et eestlane hoobilt ette kujutaks. Tagasi sõitu võite ka varem alusatada, sest piletil seisev kellaaeg on viimane uude transpordi vahendisse astumise kellaeg. Stureplani peatuses välja astudes oletegi nooblil sisseostu tänaval. Kuulsate moefirmade butiigid asuvad seal. Kirjutasin ennist vale bussi nubmri sadamast sõidu alustamiseks. Stockholmlased oskavad nautida, mõnuleda, rahul olla eluga(väliseltki). Päikesesäragi on heledam ja varjud lühemad. Saate kõike ise kontrollida.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased