Rootsikruiisi kohta küsimused. Palun aidake.

Tere,Kuna läheme klassiga Rootsi kruiisile olen ma otsustanud teha seal oma loovtöö ning seega pean klassile väikese ekskursiooni tegema, aga ei tea kust alustada. Oskab äkki keegi öelda mõned head kohad kuhu maa peal minna ning ehk teab keegi kust näiteks leiaks mingi kaardi kus näha seda sadamat ja siis selle lähedal või natuke eemal asuvaid muuseumeid, turisti atraktsioone jne..Ette tänades.

Google Street View-ga võid terve Stockholmi virtuaalselt läbi käia.Vasa, akvaarium, laevaga vanalinna ja kuningaloss ja laeva tagasi, rohkem ei jõuagi selle ajaga. Trip-is palju infot Stocki vaatamisväärsuste kohta.

Kas klassiekskursiooni päevakava pead sina organiseerima?Päevakava - marsuut, külastuskohad?* Mitmes klass?

Naabrimees , jah päevakava pean mina organiseerima, aga ainult maa peal mitte laeva peal. 8. Klass

Olen välja uurinud kuidas saada sadamast Stockholmi, aga Stockholmis liigelda ei oska. Nt kui läheksime kuskile muuseumisse, siis sealt enam edasi liigelda teise muuseumisse ei oska.

Ma soovitaks  plaani võtta 1  muuseumi  või objekti külastust.1.  Sadamast >Vasa muuseumi Jalutades 1h, 4,3 km (seltskonnaga on lõbus ja näete vahetul linna).Bussiga 76, peatusse Djurgardsbron, 28 min. + natukese jalutada 2. Muuseumi külastus ~1,5-2hhttps://www.vasamuseet.se/et3. Sealt edasi kuningaloss+ vanalinn 4. Läbi kesklinna tagasi jalutamine (Drottinggatten>Kunsträdgarden,...sadam) 5. Kui pole metrooga sõitnud, siis tagasi sellega peatusse Gärdet, liin 13

tripadvisor.com -> things to do