Ryanair

Siin on küll juba palju infor Ryanairi kohta, aga ikkagi: Pilet krediitkaardiga ostetud ja äraantav pagas ka kenasti makstud (15 kg). Enne lendu tuleb teha online-check in. Selle teen kodus arvutis. Kas lennujaamas võidakse küsida veel mingisuguseid tasusid (näiteks pagasilipiku väljaprintimise eest vms)? Olen väga harv lendaja.

1
2

Pagasilipiku eest küll mingit raha ei taheta....veel. Aga kui kõik pagas on ilusti mõõtudes ja kaalu ka ei ületa, siis on sul kõik korras ja lisatasusid rohkem ei tohiks tulla.

0
0

Kui pardakaardi kodus välja prindid ja kaasa võtad siis ei küsita rohkem midagi juurde.

0
0

Ok, suured tänud vastajatele!

1
0

Ostsin Ryanairi piletid perele: 2 täiskasvanu piletit ja 2 lapsepiletit. Lapsed 14a ja 16a. Nüüd online check-ini tehes selgus, et ei saagi vanema lapse sünniaega sisestada. Asja uurides selgus tõsiasi, et olin jätnud tähelepanuta, et lapsepilet on

0
0

Mina riskiksin "sobiva" sünnikuupäevaga. Tõenäosus, et see kontrolli satub ja tähelepanu pälvib on väike.

0
0

Või siis pöördu Tallinna lennujaamas oleva Tallinn Airport GH kassa poole ja seleta olukorda ning palu süsteemis sünnikuupäev ära muuta.

0
0

Kas selline pöördumine ei ole juba tasuline? Nimes on lubatud pisemad muutused, kuid kas on lubatud ka sünnikuupäevas? Tõenäoliselt tähendab vanuse muutus nende jaoks ka eist piletiklassi (mis siis, et sama hind) ja kindlasti uut piletit. See toob aga kaasa kindlasti tasud. Kasvõi Ryanairi kuulsates kõnejärjekordades ootamise tasud.

0
0

Kas Ryanairi kuulsad kõnejärjekorrad baseeruvad isiklikul kogemusel või kuuldustel? Näiteks valesti läinud nime parandamine võttis telefoni teel vaid minuti-kaks ning ei läinud sugugi palju maksma.

0
0

No aga võtke lahti Tallinna Lennujaama koduleht nt siit: http://www.tallinn-airport.ee/info/lennufirmad/?articleID=3482 Leidke üles Tallinn Airport GH kassa number, mis on 605 8887. Võtke telefon ja helistage. Ei mingit kõnejärjekorra tasu v.a sinu enda operaatoritasu. Ma usun, et tütarlapsed, kes seal töötavad annavad vastuse küsimusele loetud minutitega.

0
0

Sa ei pea midagi kuskil tühistama, lihtsalt kasutamata lennu eest makstud raha jääb Ryanairile. Ma ei tea, kui suured lennujaamamaksud antud lennul on, aga kui sa inglise keelt eriti ei räägi, siis pole mõtet hakata neid tagasi taotlema. Jama võib lõpuks rohkem olla kui see raha väärt on, eriti kuna 20 eurot läheb sellest Ryanairi teenustasuks.

0
0

Nii, käidud läbi Kaunase Ryanairiga Kosil! Ilm oli superilus, päevitasime ja ujusime palju-palju, tuju on hea ja jume on muljetavaldav. Jumalikust kreeka toidust rääkimata! Koju tulles oli temperatuurivahe tuntav, ärasõiduhommikul Kefaloses 28 oC, päike, kodus 11oC ja vihm... Aga jah, asjast: probleem 16-aastasele ostetud lapsepiletiga lahenes ilma lisakulutusteta ja oluliste sekeldusteta. Tegin sinnalennule online check-ini "vale" sünniaastaga ja siis helistasin Ryanairi infosse. Preili teiselpool oli väga lahke, kiire ja abivalmis. Juba checkinitud piletit ta enam muuta ei saanud, kuid andis info Kaunase lennujaama, et on vale sünniajaga check-in tehtud. Mitte mingit lisaseletamist ega lisakontrolli seal ei tulnud, lasti lennukisse ja kõik. Kosilt tagasilennuks oli vaja minna 3h enne lendu lennujaama ja sealses infoletis kirjutati käsitsi boarding card, samuti mingeid arusaamatusi ning lisakulusid ei tekkinud.

0
0

kapa, mis hotellis elasite Kos`is ja kas oli probleeme ?

0
0

Millega iganes ma seni pileteid ostnud olen, aga nüüd on vajadus Ryanairi lennud võtta. Ma ei saa aru, kui tahan näiteks Malta või Marrakechi pileteid, siis esmalt vaatan nt Milano või Oslo, siis sealt edasi ja täpselt samamoodi jupp haaval tagasi? Või on ehk mugavam viis, mida ma leidnud ei ole?

0
0

vaata https://www.skypicker.com/ võid vaadata edasi-tagasi, aga kavalam on avada 2 akent, ühes võtad sinna ja teises tagasi, Marokos võid vaadata tagasi ju ka teisi kohti, kui niikuinii plaanis ringi sõita. Algul võtad alguspunkti ja siis võtad sihtmaa ja seejärel klikid eri lennujaamadel, tagasi valid lõpppunkti ja siis alguspunkti muudad. Vihje: Maroko puhul ilmselt saad palju paremaid variante algusega Riiast, kuigi enamus siiski eeldab kuskil ööbimist.

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased