Ryanair märtsi kuu lendude tasuta muutmine

Ryanair facebook\`i lehel täna uudis, et oleks nagu võimalik tasuta muuta lende (märtsi kuu omad). Mul on tehtud ka check in ja hetkel see küll ei õnnestunud (proovisin huvi pärast). Ma ei ole siiani kunagi muutnud. Huvitav, et kuidas see tasuta muutmine peaks siis välja nägema. Et kas uued piletid ei tohi olla kallimad? Kas on ka mingi ajaline limiit? Kas sihtkoht võib olla uus? Järsku keegi teine on ka muutmas ja oskab kaasa rääkida, aidata... :).

Muutmise eest ei pea maksma. Hinnavahe pead ikka maksma. 

For bookings for travel from today (13 Mar) until Tue 31 Mar, Ryanair will waive the flight change fee for customers who wish to change their travel plans due to the current Covid-19 outbreak. This policy applies to all existing and new bookings.

While customers will still need to pay the difference in fare when changing a flight, we believe removing the change fee will provide more flexibility.

This does not apply to customers affected by flight cancellations as they are entitled to a refund or a free move onto an alternative Ryanair flight.

Selle vahesumma jätsin tõesti kahe silma vahele... :), kuid tehniliselt ei ole see siiani ikkagi võimalik...

Kas seal ei või olla asi selles, et sul on check-in tehtud? Tavaliselt see välistab igasugused muudatused.

Muidugi huvitav on see,  et bookingut muutes on lend juhuslikult natukene kallim, et peaks vähemalt vahe juurde maksma. Ehk ümber bookides pileti hind 28euri, ilma broneeringu andmeid sisestamata (ns müügist ostes) pileti hind 19 euri.

Muuta ei saa enam midagi kui check in tehtud. 

Mul oli neljapäeval sama seis ja ka RyanAiriga. Ilmselt ei õnnestu mingit refundi ka saada, sest nö ise süüdi, et lennule lõpuks minemata jätsin - lend ju toimus!

Nüüd Ryanairil ka Aprilli lendude tasuta muutmine saadaval.