Ryanair Oslost detsembri teisest poolest-palun abi

Tere! Palun aidake rumalat. Olen lennanud elus vaid korra tšarterlennuga. Detsembris lähen Oslosse tuttavatele külla. Nemad ei tea ka asjast suurt midagi, sest reisinud vaid laevaga. Minnes lähen nende autoga, aga tagasitulles tuleks kõige odavam ja kiirem tulla Ryanairiga (RYG lennujaam on ka ainult 50 km kaugusel). Kahjuks ei tea ma, aga lendamisest suurt midagi. Ryanairi kodulehelt saan aru, et chek in lennule on teostatav ainult onlines. Kas keegi targem oskab nõu anda, kuidas see asi täpselt käib (kuna, kuidas peab kohal olema jne)? Ja kas tasub ryanairiga üldse lennata? Miks need piletid niiii kahtlaselt odavad on? Kahjuks ei oska ma võibolla ka õiged küsimusi küsida. Seega suur tänu kõigile, kes viitsivad vastata:)

Palun alusta oma järgmistes postitustes ise lauseid suurte tähtedega. Usu mind, palju lihtsam on jälgida ja lugeda. Seekord aitasin Sind.

Tänan!

0
0

Ryan airi kodulehel klikid "Online check-in". Täidad vastavad lahtrid ära. Prindid "Boarding pass" välja. Online check-in saad teha 14 päeva enne lendu.

Ole 1,5-1 tundi enne lendu lennujaamas.

0
0

Tänan info ja abi eest. Aga kuidas lennujaamas edasi oma Boarding passiga tegutseda. Olen kuulnud, et neil ei ole oma putkatki lennujaamades või olen ma millestki valesti aru saanud?

0
0

Tere, ise ei ole Ryanairiga lennanud (aga teen ka seda detsembris Oslo-Tallinn suunal), aga aitasin hiljuti soitu orgunnida ja helistasin Ryanairi. Nende Norra kontakt oli kyll vaga meeldiv ja selgitas koik ilusti ja kenasti ara. See kodukas on ikka ysna segane.Ryanair on odavlennufirma ja kui selle teadmiseks votad, siis ei ole pettumust ka :).Ja Oslo soit on nii lyhike, et vahet ei ole, et ei teenindata sind ette-taha. Ryanair on odav, sest nad on kovad kulude kokkuhoidjad. Maapealset teenindust on vahe. SAS'i pohimure ongi administratiivsed yyratud kulud. Ja Ryanairil on igasugused ekstratasud- pagas, check-ini tasu, kaardiga maksmise tasu jms, millest kuidagi mooda sa ei saa.

Yks soovitus on veel. Kontrolli KINDLASTI pagasi nouded ja votta oma carry-on pigem vaiksem ja jumala eest ara kilodega yle mine. See ei ole SAS, kus nad selgituse peale voimaluse korral mooda vaatavad paarist kilost. Moned on siin moodulindiga mootnud, oiged moodud, aga ikka ei sobi sinna Ryanairi kasti.

0
0

Kui lennujaama jouad oma kola ja boardingpassiga, siis vaatad, millises check-ini lauas Oslo Ryanairi lend kirjas on. Ja kui ei leia, siis kysi esimest ettejuhtuvast. Kui sul kohver on, siis pead ju nagunii selle ara andma. Kysi lennujaamas, Tallinna lennukas on nii vaike, et saad 2 minutiga oige inimese.

Edukest:)

0
0

Tänan. Ma olen ikka väga rumal ja abitu küll. Aru ma ei saa, et kui Ryanairil lennujaamades chek-in lauad ikkagi on, miks siis on vaja ilmtingimata online chek-in teha. Miks seda siis kohapeal enne lendu teha ei saa. Või ei saa ma jällegi millesti aru. Keelt ka eriti ei mõista:(

0
0

Sest nad niiviisi saavadki kulusid kokku hoida :) Nende check-ini teevad tihti teised ara. Ei ole nii, nagu estonian-airiga, et on hunnik kostyymides preilisid :). Eks nais, kuidas nad Tallinnas seda korraldama hakkavad.

0
0

Tänan sind Kadrit info eest. Olen nüüd kohe rahulikum. Kartsin, et ei saa siit foorumist mitte mingisugust infot oma algelistele küsimustele. Siin liiguvad ju tõsised tegijad, kes minusugusele vastata ei viitsi (kui, siis ainult postitust parandades);)

0
0

Siit foorumist saab vastuseid igat sorti reisimist puudutavatele küsimustele. Kõik, kes teavad ja viitsivad vastata, ongi need tõsised tegijad.

NB! Ka need, kes postitusi parandavad, vastavad alati, kui küsimusest aru saavad ja vastata oskavad - see on nende kohus. Postitusi parandatekse seepärast, et küsimused ja vastused igaühele mõistetavad oleksid.

Head reisi Liisax ja tänud Kadrit'le ka toimetuse poolt!

0
0

Lendan Ryanairiga päris tihti ning see käib nii.

Check-ini teed internetis 14 päeva enne lendu. Sellekohase meili saad ka Ryanairist. Peale check-ini tegemist prindid oma pardakaardi välja. Sellega lähed lennujaama.

Kui sul on äraantavat pagasit lähed Ryanairi chek-in`i laua juurde ja annad pagasi ära. Äraantava pagasi eest peab maksma eraldi. Pagasit registreerida ja maksta saad ka internetis.

Kui sul on vaid käsipagas pole chek-in`i lauda vaja otsida vaid lähed otse turvakontrolli ning sealt juba lennukisse. Enne lennukisse minemist kontrollivad RA töötajad ka pagasi suurust. Kui kõik klapib pannakse kohvrile kleeps. Kui ei klapi suunatakse sind pagasi eest maksma. NB! RA lennukisse tohib võtta vaid ühe ühiku käsipagasit. Käsipagasi mõõte peast ma ei mäleta kuid leiad need RA kodulehelt.

Head reisi!

0
0
  • käsipagasi lubatud maksimaalmäärad on 55 cm x 40 cm x 20 cm ning kaal kuni 10 kg;
  • kui prindid pardakaarte välja, siis kindlasti prindi iga kaart eraldi lehele (s.t. mitte kahepoolsena);
  • enne lennukile minekut võidakse pagasi suurust kontrollida, ent alati seda siiski ei tehta. Kui käsipagas on silma järgi normaalmõõtmetes ning jõuad seda ilma valugrimassita üles tõsta, siis sellest enamasti piisab;
  • kindlasti tasub enne check-ini tegemist välja arvestada, mitu kohvrit sa äraantavasse pagasisse annad. Enne check-ini tegemist on pagasitasu ca 2x madalam kui lennujaamas otsustades, seega on mõttekam enne checkini valik ära teha. See omakorda tähendab, et check-ini pole mõtet väga vara teha - siis saab veel ümber mõelda, kui pagasit plaanitust rohkem või vähem osutub olema. Väljalennule eelnevast päevast täiesti piisab.
0
0

Suur tänu vastajaile. Kohe palju abi sain siit:))

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased