Ryanair Riga-London Stansted canceled + Segane olukord. ehk ABI paluks

22.aprill 11:05 Riga to London Stansted ja tagasilennuks 26. aprill kell 17:20 olid piletid ostetud. Ryanair jättis Põhja-Euroopas ära reisid kuni 22. aprill kell 13:00. Ära jääb Neljapäev 22. aprilli lend kell 11:05 Nüüd pakuti kaht varianti: a) raha tagasi (ehk arvatavasti saab ainult ühe reisi raha,see mis ära jäi, mitte mõlema) b) Tõsta lend edasi ryanairi kodulehel. Häda sellega aga järgmine : Lendu ümber tõsta ei saa,kuna kõik päevad on täis ,ainuke aeg on Esmaspäev 26. aprill kell 22:05,Mis aga on võimatu,sest tagasilend on enne kui sinna jõudma peaksin) + TAgasilendu Edasi tõsta EI SAA!

Helistamine ei anna tulemust ja ei hakka maksma uuesti tohutuid summasid selle eest,et 10 minutit ootejärjekorras olla ja siis mitte kellegagi rääkida, (nagu paljudega praegu juhtunud on, nõnda minuga samuti)

Kas ainuke võimalus on siis lihtsalt küsida raha tagasi ja ongi kõik?

tere. Sama seis siin, et ei õnnestu kuidagi broneerida uut aega nende kodulehel, kogu aeg annab error, kuigi kui valida ise uusi kuupäevi, siis näitab, et vabu kohti küll. Tundub, et ryanair tõesti küsida raha tagasi ja jätkulendude eest siis juba kindlustuselt või peaks kõik tühistama ja uurima kindlustusest kuidas selle tagastamisega on. Tänan et informeerisid, et helistamine mõttetu, ei usu et neil midagi tarka öelda. proovin täna veelkord tõsta lendu uuele ajale aga tundub hetkel väga mõttetu. Kõik vist proovivad ja koduleht jookseb neil kinni:(

0
0

Tegin lihtsa liigutuse ja täitsin ankeedi, kus lubati "who wish to cancel and claim a full refund on the unused flight(s)" Ryanairilt peaksin saama kogu raha tagasi,sest on ju absurdne kui nad maksaksid ainult Riga-London otsa ,mis tühistati , tagasi. Lend osteti ju Return , st. et ma ei saa ju kohale sinna, et seda return lendu kasutada elik nad peavad mulle mõlemad lennud kinni maksma - nii Riga-London kui ka London-Riga.

Peale refund ankeedi täitmist bookisin uued piletid Riga-London 5. mai kl 11:05 ja tagasi London-Riga 10. mai kl 17:20.

Umbes 10 minutit hiljem sain veel sisse logida ka vana tühistatud lendude confirmation numbriga,aga arvatavasti saab seda teha veel pikalt, sest refund ankeedi läbitöötamine võtab aega kuni 20 päeva (!sic). Toon raha tagasi saamise ankeediga seotud teksti ära täiel kujul:

"Customers who are booked on any of the below flights, who wish to cancel and claim a full refund on the unused flight(s) can do so directly by clicking on the link below and entering the required details. Refunds will be processed in 20 working days back to the form of payment used to pay for the booking. "

Saatusekaaslased, kirjutage samuti, mida teie olete ette võtnud? PS: Kas sain õigesti aru,et eelmisel postitajal oli lend Riga-London ja sealt edasi kuhugi mingi teise lennufirmaga?

0
0

Jah, tõesti mul veel järgmine lend ryanariga edasi Farosse. Kuid seda lendu tühistatud ei ole ja sellele kahjuks ka uut aega valida ei saa, kuna chek-in onlines tehtud. Õnneks on tehtud ka reisitõrkekindlustus juhuks kui ryanair ei taha k´õiki pileteid ümber vormistada. Tundub et uut aega on võimalik lihtsalt broneerida aga tühistatud lendu uueks ajaks broneerida nad ei taha :)

0
0

Ma saan Ryanairi kodulehelt aru, et neljapäeval kõik lennud siiski toimuvad (v.a. Inglismaa-Iirimaa) http://www.ryanair.com/en/news/ryanair-update-12-00hrs-wed-21st-april

0
0

Minul seoses selle tühistamistega jäi ära lend Riia-Faro 20,04 ja seega ei ole minul võimalik 29,04 faro- riia ka tagasi tulla. Kui ma selle tühistan kas saan raha tagasi?

0
0

Ryanair on point to point lennufirma mist tähendab ka sisuliselt seda, et pole olemas return piletit. See tähendab seda, et kui jätad kasutamata esimese lennu, kehtib teine lend ikka. Skypega on Iiri lauanumbritele helistamine tasuta, oodata tuleb ilmselt kaua. Kindlustuse jaoks pead ilmselt ostma neilt tõendi selle kohta, et lend ära jäi.(17 naela) Teise asjana üritaks pöörduda panga poole, et pöörata tagasi tehing, maksnud olen, aga teenust saanud pole, teenuspakkuja ei vasta või ajab mingit häma.

0
0

See lend muide toimus! Seega on nüüd olukord, et sa lihtsalt ei ilmunud lennule ja raha tagasisaamine kahtlane. Mina olin sellel lennul, istusin ka eelmisel päeval kogu aeg arvutis ja oli õhtuni kiri, et on cancelled, kell 3 öösel tuli meilile kutse lennule, kohe sai riiga starditud ja jõik toimis. . . . Lause algab suure algustähega! Trip.ee

0
0

Küsimus Haljasele - kas ja kui kiiresti sa reaalselt RyanAirilt raha tühistatud lennu eest tagasi said? Ise tegelen ilma suuremate tulemusteta nendelt raha tagasi saamisega juba 5 kuud.

Lisaks küsimus, et kas said kogu tasutud raha tagasi, või kanti tagasi ainult piletite hind, ilma lennujaama ja muude maksudeta?

0
0

Minul on samuti probleem raha tagasisaamisega. Lend jäi aprilli lõpus ära, tegin kohe raha tagasisaamise avalduse ja üllatavalt kähku tuli kiri:

"We confirm that your refund request has been processed back to the form of payment used to pay for your booking. Your issuing bank will take 5-7 working days to process this refund amount back to your account."

Sellest on nüüd 45 päeva ja pank ütleb, et ühtegi makset töötluses pole (maksin NPNK kaardiga). Ainus kontakteerumisviis Ryanair'il on faks (sic!) või tavaline kiri. Ilmselt peab neile kirjutama ja joonistama, aga erilist lootust raha tagasi enam saada pole. Seda polnud nüüd ka meeletult palju (ca 1000.-), aga üliõpilasele loeb seegi. Huvitav, kas keegi on päriselt ka raha tagasi saanud?

0
0

Minul eelmisel sügisel kaks Ryanair'i lendu tühistati ja siis küll kenasti kanti raha tagasi. Nii nädala paari jooksul vast, täpselt ei mäleta. Nii et lootust vast siiski on ...

0
0

09.03.2012 sain kirja, et 5-7 tööpäeva jooksul annavad raha tagasi aga tänaseks pole ikkagi raha tagasi tulnud (vaatasin pangast üle ning kui enne oli raha broneeritud, siis tänaseks oli raha saadetud Ryanairile ära).

Kaua nad seda raha tagasi saadavad?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased