trip-krainetrip-ukraine-dark
Ryanairi lennumuudatus

TereSai soetatud Ryanairiga kaks lendu Tallinn-Stansted väljumisega kell 12 ja Stansted- Tenerife 17:40! Nüüd aga Ryanair tõstis stn-tfs hoopis lennu sama päeva hommikul kella 7 ks! Kuna muudatus on üle 2h on mul võimalik seda lendu muuta või raha tagasi küsida! Aga ikkagi jääb see õnnetu Tallinn- Stansted lend, mida ei saa muuta(va. ilma lisatasuta) ega tühistada! stn-tfs järgmine lend läheb 3 päeva pärast! Näengi ainukese võimalusena Londonisse ära minna paar päeva seal passida ning siis uuesti muudetud lennule minna! Mõtted otsas! Ehk kellegil oli sama teema ja oskab öelda, kuidas olukorda lahendada

Kindlasti osatakse täpsemalt vastata aga mul oli hiljutine kogemus AirAsiaga, lend lükati tund aega hilisemaks. E-mailile saadetud kirjas oli ka peenemas kirjas, kui ei sobi võib lennu tasuta muuta kuni 30 päeva hilisemaks. Minule oli see suur boonus, sest plaan oligi kauemaks sihtkohta jääda ja uue pileti ost jäi ära.Lennud eraldi ostetud on, siis küll tõenäoliselt midagi teha ei saa, peale hotelli.

Kui palju maksavad need Tallinn-Stansted piletid?  Võib-olla tuleb Londonis elamisest odavam see lend muuta/tühistada? Kui just muidugi endal ei ole huvi Londonis aega veeta.

Vaata easyjeti lende, kasvõi lennujaama vahetusega

Täpselt samad piletid olid mul ostetud, ma jätsin Tln-Stanstedi pileti kehtima, lasin Tenerife lennupiletid Ryanairil tagasi maksta ja ostsin järgmiseks varahommikuks uue lennu Gatwickist Tenerifele Norwegianiga. Lennupiletite hinnavahe, bussipiletid ühest lennujaamast teise ja hotell Gatwickis läks reisitõrkekindlustuse alla.

 Ostsin just eile õhtul  piletid TLL - ST ja  STN- TFS  siis Raynair + Jet 2   väjumistega kl 11 ja 16.20Kui sul väljumine tõstetud etepoole loobu sobimatuse tõttu ja Osta Jet 2 lennule

Millal on minek? Kas novembris või jaanuaris ja esmaspäeval? Siis on jah õnnetu kahepäevane vahe, aga muidu lendab FR Stanstedist iga päev. Vaata vb ka lende Lutonist, kust nad mõned korrad nädalas lendavad.

Aitäh kõigile vastamast! Vaatan tõesti stnist Norwegianiga ehk. Lennu muutmine  päev varemaks läheks maksma  322€ ja piletid ise sain 250€ 5 täiskasvanut ja 2 last

Vaatasin just, et meie Stn- tfs piletid läksid kokku 200€ aga Norwegianiga stn-tfs on 119€ nägu + öö Londonis ja lennujaama vahetus. Nüüd tuleb vaatama hakata, mis nii öelda odavam variant oleks

Londonist Tenerifele läheb kümmekond lendu päevas, aga kõik vist hommikupoolsel ajal ja Ryanair lõpetas ju nüüd ka õhtused lennud ära. Seega Tallinnast tulles enam millegagi samal päeval ilmselt edasi ei saa. Mulle saatis Ryanair oma muutmise kirja augusti lõpus ja siis oli Norwegian enam-vähem samas hinnaklassis kui Ryanair. Minu puhul lendas Stanstedist järgmise päeva hommikul ainult Thomsonfly, aga temal on käsipagasi piirang kuni 5kg ja seega otsustasin valida teisest lennujaamast väljuva lennu.Kas teil reisikindlustust pole? Reisiplaani muutumine on hüvitatav kulu. 

Meil jah kahjuks reisikindlustust polnud! Ma hetkel suhtlen nendega võimalike variantide üle ja eks näis, mis saab! Õnneks tagasilend Norwegiani ja Air Balticuga.

merilee, kahjuks kõigil kindlustustel ei ole lennuplaani muutus hüvitatavate kulude all. Meil muutis eelmisel aastal samamoodi Ryanair üht lendu nii, et teisega enam ei klappinud ja kahjuks tuli teine lend korstnasse kirjutada. Kindlustus oli Luminori kuldkaardiga kaasaskäiv, millega muidu olen päris rahul olnud. Mis ajaks need kõnealused lennud on? Vaatasin, et Ryanairil on osadel päevadel ikkagi pärastlõunased lennud alles. Muidugi huvitaks ka see, mis ajaks ja kui palju ette niisuguse hinnaga pileteid osta saab :) 

Jaanapr ostsin augustis ja reis jaanuaris! põhmõtteliselt tuli edasi-tagasi hind 169€ aga jah nagu näha siis algul tundub odav aga lõpuks ei võida midagi

Lendame juba mitmendat aastat Ryanairiga aga esimest korda selline suurem jama

Peale odavuse, ongi Ryanair üks suur jama.Mida maksad, seda saad.

Kui kindlustus ei kata, siis minu loogika ütleks, et tõenäoliselt on odavam vaadata uus Tallinn-London lend eelmisele õhtule, ei pea ju piirama ennast Ryanairiga. Ka easyJet ja airBaltic lendavad otse, küll Gatwicku. Aga üks õhtu kohal vs mitu päeva Londonis on ikka vahe sees küll :) Air Balticuga saab lisaks Riia kaudu iga päev Londonisse (või otse Riiga sõites lendab sealt veel Wizz ka).Sa pole küll konkreetseid kuupäevi toonud, aga arvestades, et Ryanair ei lenda T,N,L ja Air Balticul just neil päevil on otselennud Tallinnast, siis võiksid ju sobituda.

Päike12, ehk selgitad mille põhjal selline arvamus ja mitu korda aastas oled Ryanair-i kasutanud?

Homme saaks lennata Ryanairiga Riiast Paphosele pea 300 € eest üks suund. Kui lisada pagas ja kõik muud teenused, siis 580 € - ilmselt saan, mida maksan? St. topless stewardessid, tasuta shampagne ja paar massaazi tee peal?Samas olen näinud Lufthansaga pakkumisi alla 200 € meie lähiriikidest LA-sse ja tagasi - ilmselt rotilend, saan, mida maksan, koha tiival, kahe mootori vahel?

300 euro eest jäetakse üks 25 eurose pileti ostnud lennult maha.Üks päev varem piletit ostes on see enamasti kallim, eriti kui vabu kohti väga vähe on, sõltumata lennufirmast.Hotellidega on sama asi. 200 eurone tuba võib maksta 1500 eurot. Vähem maksnud klient majutatakse teise hotelli. See ei ole väljamõeldud asi, nii see reaalselt on.Odavlennufirmad pakuvad täpselt seda mida ostad ja seda väita, et nad nüüd halvemad on ei ole ka päris õige. Samamoodi võiksime hotellide kvaliteedist rääkida, broneerisin kõige odavama toa, miks ma ei saa Presidential Suite teenindust, hotell on ju 4-5 tärniga hinnatud.

Eha Lehing"Lendame juba mitmendat aastat Ryanairiga aga esimest korda selline suurem jama""Meil jah kahjuks reisikindlustust polnud"Vaadates sinu profiili, olid sul jamad ka eelmisel aastal Ryanairiga.Kui kaardimaksega ei kaasne kindlustus, (mitte ainult reisitõrge) lennupileti ostmisel, on mulle arusaamatu, miks inimesed seda ei tee lisaks.