Ryanairi sõiduplaanid?

Kas Ryanairi kodulehel on olemas täpsem lennuplaanide info? Leidsin küll marsruutide kaardi, aga sealt ei selgu, millisel perioodil ja millistel päevadel/kellaaegadel üks või teine liin lendab. Kuna järmine reis, mida planeerin on ümberistumisega, siis on jube tüütu kõiki variante ükshaaval läbi katsetada, et saada teada, mis päeviti ja mis kellaaegadel üks või teine lend toimub.

Minu teada pole seal siukest üldist lennuplaani, vähemalt mina pole ka leidnud. Olen ka sunnitud olnud ükshaaval uurima-puurima kas ajad sobivad või mitte.

Oskab keegi öelda, kas ryanair avaldab kuskil ka mis liine ta plaanib sulgeda? Avastasin,et Tallinnast Edinburghi müüakse viimased piletid oktoobris ja siis nagu veebruarini ei näidanud enam lende. Kaugemale ei vaadanud.

Ega ei avalda küll. Erinevad liinid tulevad müüki erineval ajal, kuigi üldiselt ikka hooaja kaupa. Hea märk see küll pole, ikka 3 kuud enne tavaliselt müügis. Tallinn-Edinburgh talvel ei kõla küll väga hea äriideena, aga Ryanairil on oskus ja võime ikka lennud täis müüa.

Barcelonat pole hilisügisest lennuplaanis.

Vaatasin ka, et Ryanair ei lendagi enam novembrist Tallinnasse. Samas pole ka aimu, millal uuesti(kui üldse) alustavad. Korralik sõiduplaan neil kodukal puudub.

Düsseldorfi lennud on neil kõik kuni jaanuarini netis olemas.

Barcelona on tagasi ilmunud, lennupäevad E ja N. Edinburgh ja East Midlands on ikka kadunud.

Väidetavalt lõpetab Ryanair Tallinnast Edinburghi lendamise aprillis http://news.stv.tv/scotland/east-central/298276-ryanair-to-cut-five-routes-from-edinburgh-airport/

Hetkel enam ei näita üldse märtsi lõpust lende Tallinn-Edinburgh kuigi 26.03. pidi hakkama nö suvine lennuplaan.

Kas Ryanair lõpetab liinil Tallinn-Bremen talveks või üldse? Vaatasin, et detsembrisse pole ühtegi lendu, samal ajal Vilniusest kõik kenasti olemas... Tänudega,

Ryanairi suvine 2013 lennuplaan

Hei

Millal Ryanair tavaliselt oma suvise lennuplaani ülesse paneb? Easyl on to juba üleval. Huvitavad just Aprilli lennud. (Tallinnast, Riiast)

Tydruk

Mind huvitab ka, millal Ryanair-il juuni-juuli 2013 lennuplaanid välja tulevad?