Ryanairi suveplaan 2014

Ei ole Ryani hingeeluga väga kursis ja Google ka palju uut infot ei pakkunud, aga huvi oleks teada saada, et kas on kuulda olnud, kuna Ryanair oma tavapärased lennud taastab e suvehooaja avab? Huvitab just Weeze. Eelmine aasta vist alustas märtsis, aga hetkel ei leia hindu selleks ajaks.

0
0

Selleks aastaks lõpetab RA Weezest 18 sihtkohta lendamise. Teiste hulgas ka Tallinnasse. Peale uute lennukite saamist järgmisel aastal taastatakse osad lennud, kuid millised ei ole veel teada.

0
0

Suht lennuvaba aasta vist tuleb. Rõõmustad vahepeal ikka, kuhu või mis toreda hinnaga UKst või Saksamaalt saaks. Siis püüad reisiplaanile liita mõnda mõistliku hinnaga otsa Riiast või Tallinnast aga enamjaolt selle taha hea plaan jääbki.

Kevadtripp tuleb ära jätta ja suvel vahelduseks autoga minna. Vaatab, mis sügisel ja järgmine aasta saab. Loodame, et lisandub uusi lennukeid nagu kihulasi!

1
0

Ma lugesin artiklit,kus Ryanairi esinada väitis et suvel neil lennukitega puudus euroopas,see on ka põhjus miks Tallinn-Weeze liinilt maha võetakse.Tunnen ise ka sellest puudust,kuna olen viimasel ajal just seda liini kasutanud Hollandisse sõiduks. Veebruaris sain isegi üllatuse osaliseks,kui mulle stujardess istekoha juhatas..:))Oma teada ma ei ostnud istekohta..Kuid jah,nüüd on vist kõigil mingi koht olemas..Jube nõme oli see sagimine lennukile minnes..Mõtlesin,et ostan järgmine kord koha..Polnudki enam selleks vajadust..Minu edasi-tagasi 57 eurise pileti sees oli see olemas. Aga juttu oli ka sellest,et soetatakse uusi lennukeid järgmiseks aastaks,ehk siis pannakse Tallinn-Weeze-Tallinn liin uuesti käima. Kui ma sõitsin selle weeze lennuga, olid lennukid kogu aeg rahvast täis.Seda nad küll väita ei saa,et lendajaid polnud...Jääma lootma,et Weeze liin taastatakse,mis muud..ma siin ka nuputan,kuidas nüüd ...

0
0

Siin ka vastav artikkel: http://www.bild.de/regional/duesseldorf/ryanair/streicht-viele-verbindungen-34653444.bild.html

Liiniga Frankfurt/Hahn-Tallinn sama lugu. Viimasel paaril korral olen lennanud Lufthansaga, ning peab ütlema, et nende hinnad on päris konkurentsivõimeliseks muutunud. Kui võtta arvesse ka tasuta pagas siis pikalt ette ostes on Lufthansa vahe Ryanairiga päris väikeseks kahanenud. Riia Weeze liin peaks suvel ikkagi toimima, ning nende reedene reis Riiast ja tagasilennud Riiga on sellise graafikuga, et Riiga ja Riiast saab Tallinna bussiga.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased